برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 18 ارديبهشت 1396
کد 4349

برگزاری جلسه هم اندیشی کانون های دانشجویی :

جلسه هم اندیشی کانون های دانشجویی با معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد

 
جلسه هم اندیشی کانون های دانشجویی با معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور معاون فرهنگی و دیگر مسئولین  با موضوع مولفه های موثر بر سلامت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه دکتر علی اکبر طاهر اقدم معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، برای هم اندیشی با کانون های دانشجویی در بین دبیران و اعضای شورای مرکزی این کانون ها حضور یافت.
دکتر طاهر اقدم در این جلسه با استناد به بیانات روشنگرانه مقام معظم رهبری در خصوص مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت به مشکلات اجتماعی موجود در محیط دانشگاه و جامعه اشاره کرد و بر لزوم ایجاد فضای سالم و بانشاط درجامعه تاکید کرد.
در این جلسه دکتر آقا زاده معاون دانشجویی دانشگاه ، خانم دکتر علیزاده رئیس مرکز تحقیقات مولفه های موثر بر سلامت ، محمود فیضی مدیر تعالی فرهنگی معاونت دانشجویی دانشگاه از توانمندیها و پتانسیل های موجود در کانونها و تشکل های دانشجویی و همچنین لزوم حمایت از فعالیت این کانون ها صحبت کردند .
قائم مقام رییس دانشگاه بعد از شنیدن نظرات مسئولین کانونهای دانشجویی ،ضمن تقدیر از فعالیت های خوب صورت گرفته گفت : با همکاری های سودمند کانونهای دانشجویی در آینده نزدیک شاهد نتایج ارزشمند و تاثیر گذار خواهیم بود . ایشان در پایان گفت : جلسات بعدی بصورت جداگانه با هرکانون و در حضور تمامی اعضای کانون تشکیل خواهد شد و از مسئولین کانونها خواست برای اخذ نتایج بهتر با برنامه ها ی پیشنهادی خود در این جلسات حاضر شوند .
 
  • نوشته شده
  • توسط بهزاد محمدعلیزاده
  • تعداد بازدید 979
  • تایید شده
  • در 1396/02/18
  • ساعت 12:21