برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 12 ارديبهشت 1396
کد 4297

جشنواره ی شهید مطهری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد

دومین جشنواره منطقه ای و پنجمین جشنواره آموزشی دانشجویی شهید مطهری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در آیین افتتاح این جشنواره گفت: این جشنواره هر سال به مناسبت روز معلم و استاد در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می شود.
دکتر سعید اصلان‌ابادی با بیان اینکه در این دوره 10 مقاله توسط دانشجویان ادائه می‌شود، گفت: در دوره‌های اخیر این جشنواره، شاهد گسترش حضور دانشجویان به لحاظ کمی بوده‏ایم.
وی افزود: در این جشنواره دانشجویان بیشتر وارد مقوله ی آموزش شده و تاثیر ایده های خود را در این جشنواره به وضوع مشاهده می‎کنند.چرا که این ایده ها به فرآیند تبدیل شده و در راستای آموزش مطلوب عملیاتی می‌شوند.

وی ابراز امیدواری کرد؛ در سال های آتی این جشنواره در سطح کشوری برگزار شود، این راستا تلاش خواهیم کرد تا دانشجویان در سطح کشوری ایده های خود را مطرح کنند.

اصلان‌آبادی عنوان کرد: دانشجویان باید به عنوان سرمایه های آینده ی کشور مهارت‌های لازم را کسب کنند و حتی نسبت به اساتید خود از لحاظ علم و دانش ارتقا یابند. در غیر این صورت فلسفه ی علم و دانش زیر سوال می رود.
وی گفت:در سال 94 تغییری در حوزه ی آموزشی رخ دادو طرح تحول نظام آموزشی مطرح شد. طرح تحول نظام آموزشی، برای افرادی که در حوزه ی آموزشی فعال هستند موثر واقع خواهد شد. این طرح در حوزه ی پزشکی یک حرکت خود جوش برای پیشرفت در آموزش پزشکی است. .
گفتنی است؛ جشنواره آموزشی دانشجویی شهید مطهری به همت معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و با مشارکت دانشجویانی از دانشگاه های علوم پزشکی ارومیه، زنجان، سراب و اردبیل برگزار شد.
  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 754
  • تایید شده
  • در 1396/02/12
  • ساعت 8:35