برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 11 ارديبهشت 1396
کد 4294

کارگاه آشنایی با اهمیت و روش نوشتن برنامه راهبردی (SP) در دانشکده تغذیه و علوم غذایی برگزار شد

بدلیل استقبال زیاد از کارگاه مذکور مقرر گردید ادامه کارگاه در مورخه 96/11/25 تنها برای شرکت کنندگانی که حضور داشتند تشکیل گردد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده تغذیه و علوم غذایی کارگاه آشنایی با اهمیت و روش نوشتن برنامه راهبردی(SP)  روز دوشنبه مورخه 96/2/11 از ساعت 8:30 الی 13 در محل سایت کامپیوتری دانشکده تغذیه و علوم غذایی با حضور اساتید و دانشجویان Ph.D. دانشگاه برگزار شد.
در این مراسم دکتر جنتی با تعریفی از مدیریت سخنان خود را آغاز نموده و با مروری بر کلیات برنامه ریزی، تفکر استراتژیک و گام های برنامه ریزی استراتژیک به اهمیت برنامه ریزی اشاره نموده و اهداف برنامه ریزی را بیان نمود در ادامه کارگاه  دکتر جنتی با همکاری حسن پور دانشجوی دکترای مدیریت خدمات بهداشتی درمانی، مراحل تدوین برنامه استراتژیک را از جمله بیانیه رسالت (Mission)، چشم انداز (Vision)، بیانیه ارزش ها (Values) بصورت کامل بیان کرد و در نهایت در هر مرحله از مراحل مختلف طراحی برنامه استراتژیک شرکت کنندگان به گروههای کوچک تقسیم شده و کارگروهی انجام داده و گزارش خود را ارائه نمودند. بدلیل استقبال زیاد از کارگاه مذکور مقرر گردید ادامه کارگاه در مورخه 96/11/25 تنها برای شرکت کنندگانی که حضور داشتند تشکیل گردد.
   • نوشته شده
  • توسط اولدوز یدرنجی
  • تعداد بازدید 879
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1396/02/12
  • ساعت 10:13