برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
Aa

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 6 ارديبهشت 1396
کد 4256

احداث بخش پیوندکبد، آرزوی دیرینه بیماران نیازمند

بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از پیشرفت فیزیکی پروژه های ساختمانی در حال احداث اورژانس و بخش پیوندجدید مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع)

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، رئیس این دانشگاه صبح روز چهارشنبه ششم اردیبهشت ماه پس از تجلیل از فعالان حوزه سلامت در سالن پتروشیمی به همراه مدیر روابط عمومی دانشگاه، رئیس و مدیر مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) از پروژه های ساختمانی اورژانس و بخش پیوند این بیمارستان بازدید به عمل آورد.
دکتر صومی، به دلیل نیاز مردم منطقه برای اتمام هرچه سریعتر پروژه های اورژانس و بخش پیوند بیمارستان مرجع امام رضا(ع) در محل کارگاه این پروژه ها حاضر شده و در جریان روند کار آنها قرار گرفت.
گفتنی است بخش اورژانس جدید این بیمارستان برای رفع نیازهای اورژانس مردم به دنبال  انتقادهای مردم از مشکلات فضا در اورژانس طراحی و درحال احداث است. رئیس دانشگاه با اشاره به نیاز به تکریم بیماران و ایجاد فضای مناسب اورژانس خواستار همت مضاعف و تسریع هرچه بیشتر در ساخت این پروژه ارزشمند شد.
در ادامه دکتر صومی به همراه مدیر روابط عمومی دانشگاه، رئیس و مدیر بیمارستان امام رضا(ع) از بخش پیوند درحال احداث این بیمارستان نیز بازدید به عمل آورده و ضمن تشکر از زحمات جناب آقای دکتر فرجی و دکتر کاشفی مهر و آقای مهندس قیصری در جریان جزئیات مراحل ساخت بخش مهم پیوند قرار گرفت.
افزودنی است به دنبال افتتاح بزرگترین بخش همودیالیز خاورمیانه دراین بیمارستان در سال 95، پروژه احداث بخش پیوند به جهت نیازهای شدید مردم شریف استان به ایجاد بخش پیوند کبد و مغز استخوان و توسعه بخش پیوند کلیه، در دستور کار دانشگاه قرار گرفته و با زحمات شبانه روزی همکاران امورفنی دانشگاه، مسئولین بیمارستان و مشارکت خیرین محترم در حال احداث بوده و انشاءا... در ماه های آتی به بهره برداری خواهد رسید، تا بتوانیم با انجام پیوند کبد، مغز استخوان و توسعه بخش پیوند کلیه، لبخند امید را بر لبان بیماران نیازمند پیوند نشانده و به این آرزوی دیرینه حوزه سلامت جامه عمل بپوشانیم.


 
آلبوم تصاویراحداث بخش پیوندکبد، آرزوی دیرینه بیماران نیازمند

4
4
5
5
3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • توسط فاطمه دایی
  • تعداد بازدید 1190
  • تایید شده
  • در 1396/02/06
  • ساعت 15:15