برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 3 ارديبهشت 1396
کد 4229

برگزاری نشست مسئولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها

انتخاب دفتر نهاد دانشگاه به عنوان یکی از 20 دفتر برگزیده کشور

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، نشست مسولان نهاد رهبری حدود 200 دفتر از دانشگاه های سراسر کشور با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در مشهد مقدس برگزار شد .
مسئولان دفاترنهاد رهبری در دانشگاه های وزارت علوم ، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور و دانشگاه فرهنگیان از حاضران در این نشست بودند.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در این نشست با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص حفظ روحیه انقلابی گری در مردم و مسئولان، بیان کرد: این مساله ، مهمترین دغدغه ایشان است و بنا بر تاکیدات معظم له در این خصوص به نظر می‌رسد جریانی در جامعه وجود دارد که یکی از مشکلات کشور را روحیه انقلابی می‌داند و مقام معظم رهبری این امر را خطری برای نظام می‌دانند.
حجت الاسلام محمدیان با بیان اینکه انقلابی گری یک اصل بنیادین است و یک رفتار جزئی تلقی نمی‌شود، تاکید کرد: نگرانی رهبر انقلاب در این خصوص بجا می باشد و ما شاهد مرگ انقلاب‌ها در صوت غفلت از اصول و بنیان‌هایشان هستیم.
گفتنی است : در این نشست که به مدت دو روز در مشهد مقدس برگزار شد ، دفتر نهاد نمایندگی دانشگاه به عنوان یکی از 20 دفتر برگزیده کشور معرفی شده و از حجه الاسلام و المسلمین یوسف خیری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تبریز تقدیر شد .
 
آلبوم تصاویربرگزاری نشست مسئولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها

4
4
3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 870
  • تایید شده
  • در 1396/02/03
  • ساعت 13:43