برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : جمعه 1 ارديبهشت 1396
کد 4206

در اولین روز هفته سلامت صورت گرفت؛

همایش پرشور کوه روی خانوادگی در کوه عون ابن علی
همایش کوه روی خانوادگی با حضور خانواده بزرگ دانشگاه و مردم عزیز از ساعت 7 صبح در کوه عون ابن علی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز دکتردرستی معاون بهداشت استان با اشاره به شعارسازمان بهداشت جهانی- بیا درمورد افسردگی حرف بزنیم- گفت: مقوله سلامت و بهداشت دردنیا محور توسعه است واگر سلامتی جامعه تامین نشود توسعه جامعه و ممالک درمخاطره خواهد بود.
معاون بهداشت دانشگاه با تاکید بر نقش فوق العاده ی مردم در سلامت جامعه، گفت: هدفهای کامل سلامت با توجه به چند جانبه بودن حوزه سلامت به تنهایی توسط وزارت بهداشت ویاعلوم پزشکی قابل تامین نخواهد بود . وی افزود: سازمانها، ادارات و خصوصا مردم باید در بدست آوردن سلامت فردی و اجتماعی دست بدست هم دهند .
در ادامه همایش دکتر اسدی معاون سلامت روانی، اجتماعی معاونت بهداشت وزارت بهداشت با بیان نقش نشاط و ورزش در زندگی، راه کارهایی را جهت زندگی سالم فردی و اجتماعی ارائه نمود و افزود: با انجام روزانه حرکات ورزشی و دوری از افسردگی، زندگی سالم فردی و به دنبال آن جامعه سالم و با نشاط خواهیم داشت .  
گفتنی است همایش کوه روی خانوادگی در اولین روز هفته سلامت با شعار تحرک بدنی،تفریحات سالم، فعالیت گروهی با حضور دکتر درستی معاون بهداشت دانشگاه ، دکتر خسروشاهی رئیس مرکز بهداشت شهرستان تبریز و دکترحسینی مدیر روابط عمومی دانشگاه و به همت مرکز بهداشت شهرستان تبریز و حضور پرشور مردم و خانواده دانشگاه از ساعت 7 صبح در کوه عون ابن علی آغاز و با اجرای برنامه های شاد و مسابقه و اهدای ده دوچرخه به برندگان به پایان رسید .
 
آلبوم تصاویر در اولین روز هفته سلامت همایش کوه روی خانوادگی در

  • نوشته شده
  • توسط فاطمه دایی
  • تعداد بازدید 977
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1396/02/01
  • ساعت 13:0