برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 29 فروردين 1396
کد 4194

جهت پیگیری اقدامات بهداشتی و درمانی حادثه دیدگان سیل اخیر

سفررییس دانشگاه به روستای سیل زده چنار شهرستان عجبشیر
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، دکتر صومی رییس دانشگاه جهت پیگیری وضعیت بهداشتی و درمانی مردم حادثه دیده روستای سیل زده چنار شهرستان عجبشیر، از این روستا بازدید نمود.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان عجبشیر در این بازدید که در خانه بهداشت روستا انجام شد ضمن ارائه گزارش مختصر اقدامات انجام یافته گفت : در این سیل 30خانه آسیب دیده که از این تعداد 12 خانه به طور کامل تخریب شده است . وی در بخش دیگری افزود :   تعداد 25 نفر از کارشناسان روانشناس شبکه های عجبشیر و بناب جهت ارائه آموزشهای لازم پس از حادثه در این روستا مستقر شده اند .
رییس دانشگاه نیز در این بازدید گفت : از امروز تا یک ماه آینده هر هفته یک روز ، متخصص روانپزشک در این روستا استقرار خواهد یافت و به یاری آسیب دیدگان خواهند رسید . وی افزود : ما باید علاوه بر بعد روانی فعالیت های سلامت به بعد اجتماعی آن نیز توجه کنیم و امیدواریم با تشکیل معاونت اجتماعی دانشگاه گامهای موثری در این خصوص برداشته شود .
لازم به ذکر است رییس دانشگاه بعد از این بازدید در مسجد روستا حضور یافته و از نزدیک با مردم دیدار و گفتگو نمود .
گفتنی است : 2 نفر از متخصصان داخلی و 4 نفر از متخصصان روانپزشکی که در این سفر رییس دانشگاه را همراهی می کردند در مسجد روستا اقدام به ویزیت بیماران نمودند . 
رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز سپس ضمن بازدید از نقاط مختلف سیل زده روستا ، با حضور در مزار متوفیان ، با اهدای شاخه گل و قرائت فاتحه از خانواده های داغدیده دلجویی کرد . گزارش تصویری سفر فوق را ذیلا مشاهده می نمایید.
آلبوم تصاویر بازدید دکتر صومی از روستای سیل زده چنار عجب شیر

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1489
  • تایید شده
  • در 1396/01/29
  • ساعت 13:0