برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 28 فروردين 1396
کد 4186

نمایشگاه بزرگداشت روز دندانپزشکی تهران

گروه کارشناسان سلامت دهان و دندان معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز در همایش بزرگداشت دومین سالگرد طرح تحول سلامت دهان و دندان و روز دندانپزشکی (23 فروردین ماه) با ایجاد غرفه ای، عملکرد معاونت بهداشت در حوزه سلامت دهان و دندان را در معرض دید بازدید کنندگان قرار دادند.
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت استان در این همایش که با حضور مقام عالی وزارت در تهران برگزار گردید دکتر عسگری دبیر شورای سلامت دهان درخصوص اقدامات و عملکرد شورای سلامت دهان و همچنین تبیین شاخص های سلامت دهان و دندان در جهان، منطقه و ایران مطالبی را ارایه نمودند.
دکتر سیاری معاون بهداشت وزارت نیز گزارشی از اقدامات انجام یافته طی سالهای گذشته درخصوص فضای فیزیکی، تجهیزات دندانپزشکی و جذب نیرو برای واحدهای دندانپزشکی، آمار ارایه خدمات فلورایدتراپی توسط بهورزان، مراقبین سلامت و خدمات سطح 2 توسط دندانپزشکان را ارایه فرمودند.
در ادامه همایش معاون فنی معاونت درمان وزارت بهداشت نیز گزارش راه اندازی کلینیک های دندانپزشکی در معاونت درمان، تعرفه گذاری خدمات دندانپزشکی و سایر موارد مرتبط با معاونت درمان را ارایه نمودند.
در این همایش دکتر ایازی معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت درخصوص جذب مشارکتهای مردمی جهت ارایه خدمت در مناطق محروم با استفاده از کلینیکهای سیار دندانپزشکی که بزودی تحویل دانشگاههای علوم پزشکی خواهد گردید مطالبی را بیان فرمودند.
در نهایت دکتر هاشمی مقام عالی وزارت ضمن عرض تبریک ولادت حضرت امام علی (ع)، از شخصیت و خصوصیات اخلاقی والای امام علی (ع) سخنانی را عنوان نموده و ضمن عرض خسته نباشید از کلیه عوامل اجرایی در طرح تحول سلامت دهان و دندان تشکر کردند و تداوم و استمرار ارایه خدمات به مردم و همچنین تقویت آموزش بهداشت دهان و دندان در جامعه را جهت نهادینه شدن فرهنگ بهداشت دهان و دندان را خواستار شدند.
سپس مقام عالی وزارت به همراه معاونین و کلیه شرکت کنندگان از نمایشگاه دستاوردهای طرح تحول سلامت دهان و دندان بازدید نمودند.
خاطر نشان می گردد معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز با ارایه گزارش عملکرد سال 1395 و روند ارایه خدمت در طول 15 سال گذشته به همراه سایر دستاوردها در این نمایشگاه شرکت فعالی داشتند.
 
 
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1396/01/30
  • ساعت 12:44