برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
تاریخ آخرین بروزرسانی : پنجشنبه سوم خرداد 1397 ساعت 19:12
تاریخ : دوشنبه 28 فروردين 1396
کد 4185

آغاز سومین دوره آموزشی توانمندسازی مدیران بیمارستان های آموزشی

دکتر لیلا دشمنگیر،  نماینده علمی وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اعلام این خبر گفت: سومین دوره آموزشی توانمندسازی مدیران بیمارستان های آموزشی منطقه دو آمایشی و استان های کردستان و زنجان در حیطه بهبود کیفیت و ایمنی بیمار از امروز 28 فروردین ماه در مرکز کشوری مدیریت سلامت( NPMC) آغاز و تا روز پنج شنبه ادامه خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ،دکتر دشمنگیر در ادامه ضمن اشاره به برگزاری موفق دوره های قبلی دردانشگاه افزود: در این دوره نیز -همانند دوره های قبل- اساتید برجسته کشوری برای آموزش در حیطه مدیریت کیفیت و ایمنی بیمار در بیمارستانها در دانشگاه  ما حضور یافته اند. محتوای این دوره به گونه ای طراحی و تدوین شده است که بتواند پاسخگوی نیازهای سیستم بهداشت و درمان ما و به ویژه بیمارستانها در خصوص ارتقای کیفیت و ایمنی بیماران و کاهش اتفاقات ناخواسته باشد.
در این دوره آموزشی در خصوص سیستم ها، ابزارها و مدل های کیفیت، برنامه ریزی راهبردی برای حصول به کیفیت، انواع ابزارها و رویکردهای مدیریت کیفیت، سیستم اعتباربخشی و ایمنی بیمار بحث و اطلاعات لازم با مخاطبان به اشتراک گذاشته خواهد شد. همچنین در خصوص مدیریت پسماند در مراقبت سلامت و کنترل و پیش گیری از عفونت نیز مدرسان دوره، آموزش های لازم را ارایه خواهند داد. 
دکتر عاقبتی نماینده اجرای دوره گفت: خوشبختانه استقبال بسیار خوبی از دوره های آموزشی شده است. اطلاعات بسیار مفید و کاربردی در هر دوره میان مدرسان و مخاطبان رد و بدل می شود و امیدواریم که بتوانیم تا پایان دوره ها شاهد این استقبال و به تبع آن اثربخشی بیشتر دوره ها باشیم. به طور کلی دوره اول آموزشی در ماژول های تعیین شده تا شهریور ادامه خواهد داشت و هر ماه یک دوره آموزشی خواهیم داشت. در پایان دوره آزمون جامع از شرکت کنندگان به عمل خواهد آمد.
  
  
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 28 فروردين 1396
  • ساعت 07
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 940
  • تایید شده
  • در 1396/01/28
  • ساعت 7:52