برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 26 فروردين 1396
کد 4172

به دنبال حادثه سیل در آذربایجان شرقی

کشف 21 جسد از 37 نفر مفقودی حادثه سیل در آذربایجان شرقی

جانشین ستاد مدیریت بحران آذربایجان شرقی گفت: از 37 نفر مفقودی حادثه سیل عصر دیروز آذربایجان شرقی در شهرهای عجب شیر و آذرشهر، جسد 21 نفر کشف شده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی  به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی  محمد صادق پورمهدی در گفتگو با خبرنگار گفت: از این تعداد جسد 5 نفر در آذرشهر و 16 نفر در عجبشیر از آب گرفته شده است.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی نیز گفت: کل مصدومان ناشی از سیل در استان، 12 نفر است که 10 نفر در شهرستان عجبشیر و 2 نفر در شهرستان اسکو مصدوم شده بودند.
روزبه رجائی غفوری گفت: از مجموع مصدمان 6 نفر به بیمارستان های تبریز اعزام شده اند و هم اکنون تحت مراقبت های پزشکی هستند.
وی ادامه داد: تکنسین های اورژانس 115 در شهرستان های سیل زده، اسکو، آذرشهر و عجب شیر آماده باش هستند و آمبولانس های ذخیره به کار گرفته شده اند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی یادآور شد: شبکه بهداشت و درمان مناطق درگیر سیل، مسئولیت تحویل اجساد و انتقال به پزشکی قانونی را دارند و تا به این لحظه جسد 5 نفر از آذرشهر و 16 نفر عجبشیر از آب گرفته شده و به پزشکی قانونی ارجاع شده است.
 
  • نوشته شده
  • توسط فاطمه دایی
  • تعداد بازدید 873
  • تایید شده
  • در 1396/01/26
  • ساعت 13:58