برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 21 فروردين 1396
کد 4156

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز خبر داد :

250 نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز جهت شرکت در مراسم معنوی اعتکاف رجبیه ثبت نام کرده اند.


مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز از برگزاری مراسم اعتکاف رجبیه دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مسجد رسول الله(ص) خبر داد و گفت: 250 نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز جهت شرکت در مراسم معنوی اعتکاف رجبیه ثبت نام کرده اند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، حجت‌الاسلام دکتر خیری با اشاره به برگزاری مراسم معنوی اعتکاف برای دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز، بیان کرد: این مراسم معنوی ویژه خواهران بوده و به مدت سه روز در مسجد رسول الله(ص) برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه افراد شرکت کننده در مراسم اعتکاف رجبیه از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز هستند، ادامه داد: این افراد، امروز بعد از اذان مغرب پذیرش می‌شوند و به مدت سه روز در این مراسم معنوی حضور خواهند داشت.
وی در خصوص شرایط برای شرکت دانشجویان در مراسم اعتکاف رجبیه، افزود: افراد شرکت کننده باید دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی تبریز باشند البته تعدادی از کارکنان این دانشگاه و همچنین تعدادی از دانشجویان دانشگاه پیام نور نیز در این مراسم ثبت نام کرده اند.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز در خصوص برنامه‌های فرهنگی اجرا شده در مراسم معنوی اعتکاف رجبیه نیز خاطرنشان کرد: اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی متنوع، سخنرانی، ختم قرآن، عمل ام داوود، اعطای هدایای فرهنگی، بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از معتکفان و... از جمله برنامه‌هایی است که در طول این مراسم برگزار می‌شود.
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1140
  • تایید شده
  • در 1396/01/21
  • ساعت 13:59