برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 7 فروردين 1396
کد 4121

توسط کارشناسان دارویی معاونت غذا ودارو انجام می گیرد

بازدید مستمر از داروخانه های شبانه روزی در ایام عید

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز دکتر حسن آقاجانی مدیر اداره نظارت بر دارو و مواد مخدر این معاونت در خصوص بازرسی از داروخانه های شبانه روزی در ایام عید گفت: در این ایام بازرسی های مستمری از داروخانه های شبانه روزی در ساعات اداری و غیر اداری توسط کارشناسان دارویی این معاونت انجام گرفته تا هیچگونه مشکلی در خصوص عرضه دارو برای مسافرین و همشهریان عزیز پیش نیاید. وی ادامه داد: علی رغم داشتن کشیک های نوروزی و شماره تلفن های فعال رسیدگی به شکایات دارویی خوشبختانه گزارش خاصی در این ایام در خصوص مشکلات و یا کمبودهای دارویی گزارش نشده است و تمام داروخانه های شبانه روزی کما فی السابق بطور کامل آماده ارائه خدمات بودند.
دکتر آقاجانی در ادامه گفت: در راستای فرهنگ سازی و آشنایی بیشتر شهروندان با مقوله های مرتبط با مصرف انواع داروها، بروشور و پمفلت هایی در خصوص توصیه های دارویی نیز تهیه شده که در نقاط پرتردد شهری پخش شده و در اختیار خبر گزاری های استان نیز جهت درج در سایت های مربوطه قرار داده شد.
مدیر اداره نظارت بر دارو و مواد مخدر همچنین گفت: امسال با همکاری شهرداری تبریز و جهت رفاه حال مسافران لیست داروخانه های شبانه روزی با آدرس کامل و شماره تماس آن ها بصورت بنر بزرگ در ورودی و نقاط پرتردد شهر نصب شده . وی افزود: این معاونت در تمام ایام و بخصوص روزهای تعطیل آماده دریافت شکایات و مشکلات دارویی از طریق لینک قرار داده شده در سایت معاونت غذا و دارو http://fda.tbzmed.ac.ir/?PageID=15 و یا شماره تماس 1490 می باشد.


 
 
  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 1255
  • تایید شده
  • در 1396/01/07
  • ساعت 10:15