برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 30 اسفند 1395
کد 4109

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز بمناسبت سال نو

متن پیام تبریک دکتر محمدحسین صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز
یامقلب القلوب والأبصار          یامدبرالیل والنهار            یامحول حول والاحوال          حول حالنا الی أحسن الحال
همکاران عزیز سلام
حال که هوای مطبوع بهاری خبر بسته شدن پرونده سال 95 را قطعی می کند لازم میدانم از تلاش بی وقفه خانواده بزرگ و پرافتخار دانشگاه علوم پزشکی تبریز که اوراق ماندگاری را در کتاب حیات دانشگاه نگاشتند خالصانه تشکر نمایم.
خوشحالم که در سایه لطف الهی و مسئولیت پذیری انسانهای مخلص در اوج مشکلات مالی نه تنها وقفه ای در خدمت رسانی به ملت عزیز ایجاد نشد بلکه توسعه و تجهیز با سرعتی پر افتخار تداوم یافت . تشکیل میلیونها پرونده فعال الکترونیکی از خانه بهداشت تا مراکز سلامت شهری ، ویزیت و بستری صدها هزار انسان دردمند درکلینیک های تخصصی و بیمارستانهای استان با تامین مناسب دارو و لوازم پزشکی مورد نیاز تا تولید علم و توسعه فن آوری در مراکز تحقیقاتی و اخذ تقدیرنامه ها و جوایز متعدد در حوزه های مختلف و درخشش دانشجویان عزیز در المپیادهای علمی ، فرهنگی و ورزشی و گشوده شدن افق های جدید در حوزه آموزش در کنار بهره برداری از بخش های جدید بهداشتی ، پژوهشی ، آموزشی و درمانی استان نشانه ای از پویایی این مجموعه می باشد . با هدف گذاری ایجاد شفافیت مالی پس از دوسال تلاش برای رفع اشکالات مزمن به ارث رسیده ، خوشحالیم  بالاخره ما توانستیم در حسابرسی مالی سال 94 که اواخر سال 95 انجام شد نمره مطلوب را کسب نمائیم.
بحران مالی موجود با سعه صدر همکاران محترم و مدیریت مناسب مالی در روزهای پایانی سال با پرداخت قسمتی از مطالبات رضایت نسبی مشتریان داخلی و خارجی را به همراه داشت و انشالله با تمهیدات بعمل آمده از اول سال نیز دانشگاه به تعهدات خود در مقابل ارایه دهندگان کم توقع خدمت در نظام سلامت ادامه خواهد داد.
در سال آتی انشالله ضمن توجه جدی بر نیروی انسانی و اصلاح نرم افزاری در حوزه های آموزشی ، پژوهشی ، دانشجویی ، بهداشت ، درمان ، دارو ، توسعه و تجهیز با سرعتی مطلوب تداوم خواهد یافت . با افتخار اعلام میکنم اکنون همکاران فنی شما در بیش از سیصد پروژه اعم از خانه بهداشت تا مرکز سلامت ، کلینیک ، ستاد ، بلوک های زایمانی ، اورژانس ، بیمارستان ، پژوهشگاه ، خوابگاه ، دانشکده برای تکمیل زیرساختهای لازم مشغول هستند تا آموزش و پژوهش رشد یابد و سلامت مردم تامین گردد .
کافیست صاحبنظران قانون بودجه سال 96 را ورق بزنند در شرایط موجود ایجاد سه ردیف مستقل برای  مراکز آموزشی و تحقیقاتی و بیمارستان 1000 تختخوابی و احیا ردیف اعتباری مجتمع علمی فرهنگی تاریخی ربع رشیدی ، تامین اعتبار مناسب برای احداث بیمارستان جایگزین و تداوم ردیف های توسعه مراکز آموزشی و پژوهشی  نشانه روشنی از پایدار سازی منابع برای توسعه دانشگاه می باشند .
از وزیر و معاونین محترم ایشان ، نماینده محترم ولی فقیه در استان ، استاندار محترم ، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ، مدیران بزرگوار استان و سازمان برنامه بودجه و هیات امنای محترم دانشگاه و همه همکاران عزیزم و انسانهای بی نام و نشانی که در کسب  موفقیت ها نقش داشته اند صمیمانه سپاسگزارم.
 سال نو را با امید به فردایی بهتر به همه شما همکاران بزرگوار از صمیم قلب تبریک می گویم و از خدای بزرگ موفقیت تک تک شما و خانواده محترمتان  و خانواده بزرگ دانشگاه را خاضعانه مسئلت مینمایم.
                                                                   دست در دست هم دهیم به مهر                      میهن خویش را کنیم آباد
 
  • نوشته شده
  • توسط غلامرضا حسنی اصل
  • تعداد بازدید 1043
  • تایید شده
  • در 1395/12/30
  • ساعت 13:25