برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 23 اسفند 1395
کد 4082

پیام تبریک معاون دانشجویی دانشگاه به مناسبت کسب مقام نائب قهرمانی در دومین المپیاد ورزشهای همگانی دانشجویان دختر

دکتر محمد آقازاده : کسب این موفقیت ارزشمند را به جمیع مسوولین، مربیان، سرپرستان و دانشجویان؛ بالاخص قشر ورزشکار دانشجو تبریک و شادباش عرض نموده و آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون را برای جمیع عزیزان از ذات خداوند متعال مسالت دارم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، در پی کسب مقام نائب قهرمانی کاروان ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی تبریز در المپیاد ورزش های همگانی دانشگاههای علوم پزشکی کشور دکتر محمد آقازاده پیام تبریکی با مضمون زیر ارائه نمود :
بسم رب العرش العظیم
خداوند متعال را شاکریم که توانستیم پیرو فرمایش مقام معظم رهبری در همگانی سازی ورزش، تفکر هزینه‌کرد را مبدل به پس انداز سازیم. کسب مقام ارزشمند نایب‌قهرمانی در دومین المپیاد ورزشهای همگانی دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی کشور، نشان از تعهد نیروی فعال انسانی دانشگاه و حیات کالبد فعالیت‌بدنی در بطن دانشجویان عزیز دارد. این موفقیت در چنین بازه‌ی زمانی کوتاهی حاصل نمی‌گشت مگر با اتحاد و انسجام دستهای گرم و توانمند عزیزان دانشجو، کارشناسان دلسوز مدیریت تربیت‌بدنی و حمایت مستمر و بی دریغ مسوولین دانشگاهی.
کسب این موفقیت ارزشمند را به جمیع مسوولین، مربیان، سرپرستان و دانشجویان؛ بالاخص قشر ورزشکار دانشجو تبریک و شادباش عرض نموده و آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون را برای جمیع عزیزان از ذات خداوند متعال مسالت دارم.

 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 825
  • تایید شده
  • در 1395/12/23
  • ساعت 12:35