برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 19 اسفند 1395
کد 4063

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

پاسخگویی به مردم در نظام سلامت، باید حفظ شود


رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، پاسخگویی به مردم در نظام سلامت را یکی از دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت خواند و اظهار کرد: همواره باید این روحیه پاسخگویی حفظ شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکترمحمد حسین صومی در همایش بسیج جامعه پزشکی استان که در تالار شهید شایانمهر دانشکده پزشکی برگزار شد ، گفت: با توجه به تجربه تقریبا سی ساله ما در حوزه سلامت، آرزویمان این بود که فرمایش رهبر معظم انقلاب که فرمودند بیمار به جز درد و رنج بیماری، مشکل دیگری نداشته باشند، را عملی کنیم.
وی اضافه کرد: با طرح تحول نظام سلامت دری به سوی این آرزو گشوده شد و با این طرح دولت به تعهد خود در قبال نظام سلامت جامه عمل پوشاند.
وی اضافه کرد: دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت در حالی به دست آمدند که در عمل ما شاهد افزایش حدود  ۲۵ درصدی اعتبارات بودیم و بخشی از اعتبارات محقق نشد.
وی یادآور شد: پیش از اجرای طرح تحول نظام سلامت وضع به گونه ای بود که برخی افراد در بیمارستان ها به دلیل عدم توان پرداخت هزینه های بیمارستانی به دفتر نمایندگان، استانداری و حتی کمیته امداد ارجاع داده می شد، در آن شرایط نباید انتظار داشت که انسانی که حرمتش به خاطر نداری ریخته می شود، اعتماد به نفش داشته باشد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر دولت به مردم پاسخگو است، یادآور شد: این روحیه پاسخگویی باید حفظ شود.

 
آلبوم تصاویر همایش بسیج جامعه پزشکی استان با حضور دکتر محسن رضا

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1124
  • تایید شده
  • در 1395/12/19
  • ساعت 20:5