برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 16 اسفند 1395
کد 4040

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز تاکید کرد: -

کانون بازنشستگان، گنجینه‌ی اسرار دانشگاه است و می‌توان از تجارب و راهنمایی‌های آنان بهره‌مند شد.

به گزارش روابط عمومی انشگاه علوم پزشکی تبریز، محمد حسین صومی در نهمین آیین تجلیل از بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی تبریز، اظهار کرد: ارائه‌ی خدمت به مردم در قالب کادر علوم پزشکی توفیق بسیار بالایی است که هر کسی از نائل شدن به آن بی‌بهره است.
 وی افزود: بازنشستگان به دلیل شخصیت اجتماعی خود، پس از دوران بازنشستگی احساس راحتی نمی‌کنند و فعال بودن خود مزیت بسیار بزرگی محسوب می‌شود.
  صومی با بیان اینکه دیدگاه‌های جامعه باید نسبت به این قشر عوض شود، گفت: خیلی عظیمی از کارمندان، دلسوز و علاقه‌مند به کار هستند و دیدگاه‌ها باید نسبت به این قشر تغییر کند.
  وی بیان کرد: وظیفه‌ی ما افزایش سرمایه‌های اجتماعی جامعه است و تلاش‌ها باید در جهت ایجاد نشاط و امید در جامعه باشد.
حسینی، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز در این همایش اظهار کرد: بازنشستگی فرصتی برای پرداختن به زندگی و مسایل و دغدغه‌های غیرمالی بوده و در این زمان است که می‌توان نتیجه‌ی چندین سال تلاش و زحمت را دید.
  وی افزود: از کار افتادگی و پیری و افزایش سن رابطه‌ای با هم ندارند و پیری قلبی و معنوی است که به انسان احساس فرسودگی و خستگی می‌دهد.
  وی با اشاره به هفتادمین سالگرد تاسیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: تمامی افرادی که به مردم خدمت می‌کنند مورد احترام و ارزشمند هستند و مسئولیت ما نسبت به سایرین دو چندان است.
  اسلامی، هیئت مدیره‌ی کانون بازنشستگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز با بیان اینکه این کانون اخیرا مجهز و از سیستم سنتی خارج شده است، گفت: انگیزه‌ی اصلی این کانون خدمت و پویایی و ایجاد نشاط در بازنشستگان است.
  وی افزود: پس از بازنشستگی نیروها، دانشگاه از رسیدگی به آنان غافل می‌شد و تلاش شد تا با تشکیل این کانون و برخی تشکل های مردم نهاد به مشکلات بازنشستگان نیز رسیدگی شود.
  وی عنوان کرد: این کانون اقدام به برگزاری برخی کارگروه‌ها از جمله آموزشی، رفاهی و مالی می‌کند و امید است تا با همکاری و مشارکت همه جانبه سبب ارتقای همه جانبه‌ی این کانون در آینده باشیم.
 
  • نوشته شده
  • توسط صادق صادقی فر
  • تعداد بازدید 1121
  • تایید شده
  • در 1395/12/16
  • ساعت 18:37
عکسی برای این آلبوم ثبت نشده است.