برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 16 اسفند 1395
کد 4039

با اجرای برنامه سلامت نوروزی؛ -

با اجرای برنامه سلامت نوروزی، نظارت بر اماکن عرضه کننده مواد غذایی تشدید خواهد شد
برنامه سلامت نوروزی بهداشت محیط همزمان با سراسر کشور از تاریخ اول اسفند ماه سال 95 لغایت 15 فروردین 96 در راستای ارتقاء وضعیت بهداشت فردی، بهداشت مواد غذایی، ابزار و تجهیزات و  وضعیت بهداشتی ساختمان و با هدف حفظ و ارتقای سلامت شهروندان در ایام تعطیلات نوروزی در استان آذربایجان شرقی در حال اجرا می باشد.
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت استان به نقل از گروه مهندسی بهداشت محیط استان در این برنامه با استقرار کشیک های بازرسین بهداشت محیط از ساعت 8 صبح لغایت 10 شب نسبت به کنترل وضعیت بهداشتی مراکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی، اماکن عمومی اقدام نموده و به شکایات های دریافتی رسیدگی خواهند کرد.
کارشناسان بهداشت محیط به متصدیان اماکن عمومی و مراکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی توصیه نمودند:
ضمن رعایت موازین و مقررات بهداشتی به توصیه های اعلام شده توسط بازرسین بهداشت محیط نهایت دقت را داشته و در اسرع وقت نسبت به رفع نواقص اقدام نمایند.
در ضمن به مردم عزیز استان نیز توصیه می گردد که از خرید هرگونه مواد غذایی و آشامیدنی از دست فروشان خودداری نموده و در خرید مواد غذایی به مشخصات پروانه ساخت وزارت بهداشت، تاریخ تولید و انقضاء، علامت استاندارد و آدرس کارخانه توجه نموده و در صورت مشاهده هرگونه تخلفات بهداشتی به شماره تلفن  24 ساعته 190 کشوری گزارش نمایند.
خاطر نشان می گردد درصورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد در اجرای برنامه و عملکرد همکاران با شماره تلفن 24 ساعته 32330298 تماس حاصل نمایند.

 
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1395/12/16
  • ساعت 17:48