برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 15 اسفند 1395
کد 4035

قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در طرح سفیران سبز دانشگاه : -

درختکاری نماد حمایت از طبیعت است


قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز تاکید کرد: درختکاری نماد حمایت از طبیعت است.
دکترعلی اکبر طاهر اقدم در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، اظهار کرد:  طرح سفیران سبز دانشگاه همتایاران سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز به منظور نمادی برای گرامیداشت روز 15 اسفند روز درختکاری اجرا شد.
وی افزود: گیاهان و به خصوص درخت و درخت کاری در حفظ سلامت انسان نقش به سزایی دارد و این که در این طرح برای اولین بار در جمع دانشجویان انجام شده است، اهمیت نقش دانشجویان و حضور فعال آنان در جامعه را می‌رساند.
وی تاکید کرد: دانشجو به عنوان یک نخبه در مملکت شناخته می‌شود و اینان در هر عرصه‌ای که وارد شوند، موفقیت در آن عرصه حتمی است، چرا که دانشجویان اعضای فعال و انرژیکی به شمار می‌آیند و ایده‌های جالب و قابل توجهی دارند.
دکترطاهراقدم گفت: برخی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مرکز مشاوره‌ی این دانشگاه مشغول به فعالیت بوده و در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی تلاش می‌کنند.
وی گفت: دانشجویانی که مشکل دارند نیز به این مشاوران مراجعه می‌کنند و باورها بر این است که دانشجویان مشاور کمک بهتری به دانشجویان مشکل دار می‌کنند.
وی بیان کرد: ضرب‌المثل با یک گل بهار نمی‌شود، در حمایت از طبیعت صدق نمی‌کند و هر فردی با کاشتن یک اصله درخت می‌تواند در راستای حمایت از طبیعت گام بردارد.
دکترطاهراقدم خاطرنشان کرد: این حرکت، دستوری نبوده و دانشجویان به دلخواه خود و داوطلبانه اقدام به کاشت درخت در پارک مینیاتور تبریز کرده‌اند و کمتر اتفاق می‌افتد که شاهد چنین اقداماتی باشیم و این حرکت باید به عنوان درس زندگی برای ما باشد تا در باغ زندگی خود نیز خوبی بکاریم.
گفتنی است طرح سفیران سبز دانشگاه همتایاران سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در پارک مینیاتور تبریز و با حضور قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و جمعی از دانشجویان برگزار شد.
آلبوم تصاویرقائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در طرح سفیران سبز دانشگاه : -

3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1504
  • تایید شده
  • در 1395/12/15
  • ساعت 16:36