برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 15 اسفند 1395
کد 4034

به مناسبت روز درختکاری در دانشگاه انجام شد : -

کاشت نهال توسط رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی تبریز

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، روز پانزدهم اسفند ماه 95 مصادف با روز درختکاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی به همراه اعضای هیئت رئیسه این دانشگاه در یک اقدام خداپسندانه تعداد بیست اصله درخت را در محوطه مرکز آموزش مداوم این دانشگاه(EDC)  کاشتند.
 دکتر صومی در حاشیه این مراسم گفت: دانشگاه مسئول سلامت جامعه است، هر حرکتی که در  جهت سلامت مردم باشد جزو وظایف اصلی دانشگاه است، توجه به مسائل محیط زیستی نیز وظیفه تک تک آحاد جامعه به ویژه مسئولین و متولیان سلامت است.
رئیس دانشگاه با تاکید بر تقویت روحیه حفظ محیط زیست گفت: درختکاری علاوه بر حفظ روحیه تعامل انسان با محیط زیست، هدیه ای از جانب انسان‌هایی است که در این کره خاکی با کاشتن یک نهال  از خود یادگاری به جای می گذارند.
وی اضافه کرد: این که چنین حرکت هایی در دانشگاه انجام شود بسیار پسندیده است، دانشگاه به عنوان یکی از دستگاه هایی که در تربیت دانشجویان و آینده سازان کشور نقش دارد، می تواند در انتقال این روحیه و فرهنگ حفظ محیط زیست در بین این قشر تاثیرگذار باشد.
بنابر گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز رئیس این دانشگاه در روز درختکاری با کاشت نهال بار دیگر الگوی کلیه دانشگاهیان و جامعه علمی شده و تمامی همکاران را به این امر خیر تشویق نمودند.
 
آلبوم تصاویربه مناسبت روز درختکاری در دانشگاه انجام شد : -

3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1395
  • تایید شده
  • در 1395/12/15
  • ساعت 16:18