برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 15 اسفند 1395
کد 4031

آغاز دومین دوره توانمندسازی مدیران بیمارستانهای منطقه 2 آمایشی و استان های کردستان و زنجان

دومین دوره توانمندسازی مدیران بیمارستانهای منطقه 2 آمایشی و استان های کردستان و زنجان در حیطه مدیریت سلامت در بلایا آغاز شد.
دکتر لیلا دشمنگیر، نماینده علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: دومین دوره آموزشی از مجموعه دوره های آموزشی هشت گانه توانمندسازی مدیران بیمارستان های کشور، در حیطه مدیریت سلامت در بلایا امروز(شنبه) در دانشگاه علوم پزشکی تبریز آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده مدیریت واطلاع رسانی پزشکی ، دکتر دشمنگیر در ادامه افزود، هدف از این دوره آشنایی تئوری و عملی مدیران بیمارستانها با ضرورت امادگی بیمارستانها در حوادث و بلایا، اپیدمیولوژی حوادث و بلایا، ارزیابی خطر بلایا، برنامه پاسخ فوریت، مدیریت حوادث و اصول و مدیریت تمرین در بلایا و حوادث می باشد.
دکتر عاقبتی نماینده اجرایی وزارت بهداشت در دانشگاه در ادامه گفت: دوره مدیریت سلامت در بلایا سه روزه بوده و در روزه دوشنبه پایان خواهد یافت. در این دوره مدرسان ملی از استان های مختلف جهت تدریس حضور بهم رسانده اند و امید می رود این دوره نیز بتواند در افزایش سطح تخصص و مهارت های فنی و مدیریتی مدیران بیمارستانهای ما تاثیر قابل توجهی داشته باشد.     • نوشته شده
  • توسط محمد دهقانیان
  • تعداد بازدید 1070
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1395/12/15
  • ساعت 14:5