برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 11 اسفند 1395
کد 4011

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: کلینک تخصصی بیمارستان سراب اردیبهشت سال 96 به بهره‌برداری می‌رسد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: کلینک تخصصی بیمارستان سراب اردیبهشت سال 96 به بهره‌برداری می‌رسد

 
دکتر محمدحسین صومی در جمع پزشکان و پرستاران دانشکده علوم پزشکی سراب اظهار داشت: با وجود تنگنای شدید مالی که حوزه سلامت در حال حاضر با آن روبه‌روست عملیات اجرایی دو طرح مهم عمرانی حوزه بهداشت و درمان در شهرستان سراب با جدیت ادامه دارد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز  یادآور شد: کلینک تخصصی بیمارستان سراب که در کنار بیمارستان جدید  با زیربنای یک هزار و 750 مترمربع در سه طبقه در حال احداث است ، تلاش داریم تا با سه شیفته کردن کار ساختمانی اردیبهشت ماه سال آینده این مرکز درمانی تخصصی را افتتاح کنیم.
دکترصومی هزینه درنظر گرفته شده را 32 میلیاردریال عنوان کرده و از احداث  مرکز بهداشتی و درمانی اردها با اعتبار 6میلیارد ریال  و زیربنای 538 متر مربع خبر داد.
سرپرست دانشکده علوم پزشکی سراب با بیان اینکه سلامت و امنیت بسترساز توسعه و تعالی یک جامعه محسوب می‌شوند، ابراز داشت: وضعیت حوزه سلامت بعد از اجرایی شدن طرح تحول سلامت  سامان گرفته و اکنون  کمتر بیمار و نیازمندی را می‌توان یافت که دغدغه تامین هزینه‌های درمان را در بخش دولتی داشته باشد.
دکتر محمدحسین صومی فوق تخصص گوارش و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز  علاوه بر رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، عهده دار سرپرستی دانشکده علوم پزشکی سراب است
آلبوم تصاویررئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: کلینک تخصصی بیمارستان سراب اردیبهشت سال 96 به بهره‌برداری می‌رسد

2
2
1
1
  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 903
  • تایید شده
  • در 1395/12/11
  • ساعت 12:30