برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 7 اسفند 1395
کد 3987

کمپین آموزش و پیشگیری از سرطان در تبریز برگزار شد - - - - - -

کمپین آموزش و پیشگیری از سرطان با حمایت انجمن سرطان تبریز و بخش دانشجویی مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت دانشگاه علوم پزشکی تبریز در روزهای ۵ و ۶ اسفندماه سال جاری در شهر تبریز برگزار شد.
رییس مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت دانشگاه علوم پزشکی تبریز در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، با اعلام این مطلب گفت: هدف از این کمپین دانشجویی  آگاه سازی مردم در مورد اوامل خطر سرطان‌ها، تشخیص زودرس و‌ غربلگری سرطان‌ها بود.
 
خانم دکتر علیزاده یادآور شد:  ۲۰۰ دانشجوی علوم پزشکی که ۱۵۰ نفر در مقطع دکترای حرفه‌ای و ۵۰ نفر در سایر مقاطع بودند، در این برنامه شرکت داشتند.
وی اضافه کرد: دانشجویان در کلاس‌های آموزشی در محضر اساتید برجسته دانشگاه جهت آشنایی با عوامل خطر، روش‌های تشخیص زودرس و نحوه ارتباط با جامعه شرکت کردند.
 
وی با بیان اینکه این کمپین در روزهای ۵  و ۶ اسفندماه سال جاری در شهر تبریز برگزار شد، افزود:  طی ۲ روز بیش از ۲هزار و ۵۰۰ نفر از شهروندان تحت آموزش و مشاوره در مورد عوامل خطر و‌ تشخیص زودرس سرطان‌ها قرار گرفتند.
 
وی همچنین گفت: محل اجرا در مناطق پر رفت و آمد و مراکز خرید و‌بازار ها و ترمینال تبریز بوده و علاوه بر آموزش و مشاوره،  بروشورهای  آموزشی در بین مردم توزیع شد.
خانم دکتر علیزاده در پایان خاطرنشان کرد: انجمن سرطان تبریز به ریاست آقای نوبری،  نیکوکار و خیر شناخته شده آذربایجان و  مسئولین هیئت مدیره انجمن  آقایان جلالی و کنعانی زاده از حامیان اصلی این کمپین  بودند.
  • نوشته شده
  • توسط رضا محمدی نسب
  • تعداد بازدید 964
  • تایید شده
  • در 1395/12/07
  • ساعت 10:17