برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 5 اسفند 1395
کد 3986

به سبب شایستگی در ترغیب به فعالیت های فرهنگی، هنری و ورزشی و کسب رتبه برتر؛ -

از رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز تقدیر شد
دکتر صومی، رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز به سبب شایستگی در ترغیب جوانان و نوجوانان به فعالیت های فرهنگی، هنری و ورزشی و کسب مقام برتر دستگاه پرمخاطب اوقات فراغت در سال 95 مورد تقدیر و قدردانی قرار گرفت .
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، درهفتمین جشنواره تجلیل از برترین ها و فعالان عرصه ی اوقات فراغت استان آذربایجان شرقی در محل استانداری، از رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز به جهت ترغیب شایسته جوانان و نوجوانان به فعالیت های فرهنگی، هنری و ورزشی تقدیر شد.
در متن تقدیرنامه چنین آمده است: جناب آقای دکترمحمدحسین صومی، رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، از تلاش ها و فعالیت های ارزنده ی جنابعالی و همکارانتان در امر برگزاری شایسته برنامه های ویژه خانواده ها، جوانان، نوجوانان که با هدف غنی سازی اوقات فراغت این عزیزان برگزار گردیده، ابراز نموده و کسب مقام برتر دستگاه پرمخاطب اوقات فراغت در سال 95 را به شما و مجموعه ی تحت امر تبریک عرض می نماییم. امیدوارم با استعانت از درگاه ایزد سبحان، همواره در خدمتگزاری به مردم بزرگوار میهن اسلامی به ویژه مردم متدین و غیرتمند استان آذربایجانشرقی موفق و موید باشید.
سعید شبستری خیابانی/ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری استان آذربایجان شرقی

 
  • نوشته شده
  • توسط فاطمه دایی
  • تعداد بازدید 1683
  • تایید شده
  • در 1395/12/05
  • ساعت 15:13