برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 3 اسفند 1395
کد 3971

دکتر صومی در آیین افتتاح همزمان 657 واحد ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در سراسر کشور

روند سازندگی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز مطلوب است


رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: روند سازندگی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز آغاز شده و به صورت مطلوبی رو به جلو حرکت میکند.
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز دکتر صومی در این آیین که به صورت وب کنفرانس و به صورت زنده پخش می شد گفت: خدمات سازندگی در دانشگاه به گونه ای انجام میگردد که معاون شهرسازی شهرداری تبریز از دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان بهترین سازمان خدمت گذار در عرصه ساخت و ساز نام برد. صومی ضمن تقدیر از زحمات وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: همین لحظه در همه شهرستانها ساخت و سازادامه دارد و ما امروز 31 طرح را همزمان با کل کشور افتتاح میکنیم البته هر هفته و هرروز پروژه تمام شده ای وجود دارد که می توان تا آخر این دولت آن را ادامه داد.
دکتر صومی در ادامه سخنان خود گفت:به هر حال خوشحال هستیم که این طرحهای عظیم در جهت ایجاد زیر ساختهای دانشگاه ایجاد می شود و همه اینها را مدیون خون شهدا، حمایتهای مقام معظم رهبری، تیزبینی دولت خدمتگذار و تلاش شبانه روزی  وزیر محترم بهداشت هستیم و از همه اینها متشکریم.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در تصویری تلویزیونی، از تلاشهای رییس دانشگاه و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی تبریز، همچنین از استاندار، شهردار و همه کسانی که در این مسیر دانشگاه را حمایت کردند تقدیر و تشکر نموده و از زحمات آنان قدردانی کرد.
 
  • نوشته شده
  • توسط بهزاد محمدعلیزاده
  • تعداد بازدید 1239
  • تایید شده
  • در 1395/12/03
  • ساعت 19:2