برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 3 اسفند 1395
کد 3968

با حضور همسر شهید علی تجلایی در دانشگاه برگزار شد :

مراسم تجلای عشق به میزبانی ستاد برگزاری راهیان نور دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، مراسم "تجلای عشق" در سالن کنفرانس دانشکده بهداشت، تغذیه و‌علوم غذایی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به میزبانی ستاد برگزاری راهیان نور دانشگاه برگزار شد.
قاری قرآن این مراسم محدثه حیدری حافظ کل قرآن کریم بود که اظهار کرد حفظ قرآن را از  سه ونیم سالگی با کمک پدرومادرش شروع کرده و اکنون هشت سال دارد ، وی اضافه کرد آخرین آیاتی که‌ حفظ کرده است در حرم امام رضا (ع) بوده است.وی عامل اصلی موفقیت قرآنیش را کمک پدر و مادرش عنوان کرد.
مهمان اصلی این مراسم خانم عبدالعلی زاده همسر شهید علی تجلایی بود که از زندگی مشترکش با شهید تجلایی ، خلقیات و توصیه های این شهید به خودش به عنوان همسرش گفت.
وی در ادامه گفت: نباید بگذاریم جوانانمان از عشق برداشت غلطی داشته باشند ، باید به آن ها یاد بدهیم که وقتی چیزی را قبول دارند و می دانند که مورد قبول خداهم هست دو‌دستی بچسبند. وی ضمن تبیین عشق و باور های همسرش افزود : او قبل از شهادت می گفت که وظیفه ی من شهادت است و وظیفه همسر و فرزندانم صبر کردن.
همسر شهید علی تجلایی اضافه کرد :همسرش همیشه تابع حرف امام خمینی(ره) بود و‌حرفی جز حرف امام را قبول نمی کرد.
در کنار این مراسم تابلویی با عنوان "دلنوشته های من به یک شهید" نصب شده بود که مورد استقبال شرکت کنندگان در مراسم قرار گرفت.
در آخر مراسم ضمن ثبت نام اردوی راهیان نور، شعله زرد نذری به نام حضرت زهرا (س) در بین شرکت کنندگان پخش شد و قرعه کشی مشهد مقدس بین حاضران در مراسم صورت گرفت.
 
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1208
  • تایید شده
  • در 1395/12/03
  • ساعت 10:55