برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 30 بهمن 1395
کد 3957

با حضور نایب رییس مجلس شورای اسلامی و رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز انجام پذیرفت

افتتاح بخش 5 بیمارستان شهدا با 38 تخت بستری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریزگفت: بعد از اجرای طرح تحول نظام سلامت 51 درصد پولی که به حوزه آمده به کاهش پرداختی از جیب مردم منجر شده و 35 درصد نیز به توسعه و تقویت زیرساخت‌ها و خرید تجهیزات هزینه شده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، دکتر محمد حسین صومی در مراسم افتتاح بخش 5 بیمارستان شهدا و رونمایی از پروانه صلاحیت حرفه‌ای پرستاران گفت: بدون اینکه بخواهیم مدیریت‌های گذشته را زیر سئوال ببرم، معتقدم یک برهه‌ای دانشگاه دچار رکود شد و خوشبختانه اجرای طرح تحول نظام سلامت کمک  به رفع برخی کاستی‌ها کرد.
وی یادآور شد: 90 درصد نارضایتی به اجزای فرعی خدمات در بخش سلامت برمی‌گردد، در طرح تحول نظام سلامت این اجزای فرعی در جهت کسب رضایت مردم اصلاح شد.
وی خاطرنشان کرد: در چرخه درمان، در طول مدت اجرای طرح تحول نظام سلامت نزدیک به 3 هزار تخت بیمارستانی ساماندهی و بخش‌های ویژه بیمارستانی نیز دوبرابر شده است.
به گفته صومی  13 میلیارد برای بیمارستان 583 تختخوابی جایگزین بیمارستان شهدا و شهید مدنی تبریز  که در سالهای گذشته کلنگ زنی شده بود، جذب اعتبار شده است.
وی یادآور شد: با توجه به مشکلاتی که وجود دارد، دولت باید در حوزه سلامت بیش از این‌ خرج کندو بی عدالتی ها نیز رفع گردد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از مسئولین بیمارستان شهدای تبریز و با اشاره به افتتاح بخش 5 بیمارستان شهدا با 38 تخت بستری گفت:  اعتباری بالغ بر ده میلیارد ریال برای احداث و بهره‌برداری از این مرکز هزینه شده است.
آلبوم تصاویر افتتاح بخش 5 بیمارستان شهدا

  • نوشته شده
  • توسط بهزاد محمدعلیزاده
  • تعداد بازدید 1248
  • تایید شده
  • در 1395/11/30
  • ساعت 19:7