برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : جمعه 29 بهمن 1395
کد 3953

سخنرانی دکتر جوادبابایی درنماز جمعه این هفته شهرستان هشترود

امروز 29 بهمن وهمزمان با قیام مردم آذزبایجان علیه دولت ستمشاهی ، نماز جمعه شهرستان هشترود همچون دیگر ...

امروز 29 بهمن وهمزمان با قیام مردم آذزبایجان علیه دولت ستمشاهی ، نماز جمعه شهرستان هشترود همچون دیگر شهرهای کشورمان با شوروحرارت خاصی برگزار گردید .      
 سخنران قبل ازخطبه امروز نمازعبادی سیاسی  جمعه شهرستان هشترود دکتر بابایی سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان بود. 
    دکتر بابایی درسخنرانی خود که با حضورگسترده کارکنان شبکه بهداشت و بیمارستان امام حسین (ع) توام بود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره 29 بهمن 1356 ، به ارائه  عملکرد شبکه بهداشت ودرمان  شهرستان در طول سالهای اخیر ، افتتاح و بهره برداری از چند پروژه بهداشتی درمانی و همچنین به ارائه  گزارشی از برنامه های آتی این شبکه  پرداخته و گفت :
  با حمایت  و اجرای برنامه طرح تحول سلامت توسط دولت تدبیر و امید ، اکثر مردم شهرستان همچون سایر شهرستان ها تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفته اند واگر احیانا اشخاصی هستند که تحت پوشش بیمه ای نیستند میتوانند با مراجعه به اداره بیمه سلامت شهرستان خود را بیمه نموده و از خدمات طرح تحول نظام سلامت بهره مند شوند .   
بابایی در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح سامانه یکپارچه بهداشتی  ( سیب ) پرداخته و افزود :     
 تمامی مردم با ثبت نام در سامانه یکپارچه بهداشتی (سیب ) میتوانند با مراجعه به مراکز بهداشتی درمانی در سطح کشور از سطح سلامتی و روند درمانی خود مطلع شوند ودراین راستا 60000  نفر از جمعیت شهرستان  هشترود صاحب پرونده الکترونیکی شده اند و از این بابت از پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان که در این راه زحمات زیادی را متحمل شده اند سپاسگزاریم .   
دکتر بابایی در پایان سخنان خود از افرادی  که تاکنون نسبت به ثبت نام دراین سامانه نشده اند خواست هرچه سریعتر با مراجعه به مراکزبهداشتی درمانی شهری و روستای واقع در شهرو تمامی روستا ها نسبت به ثبت نام و تکمیل پرونده الکترونیکی خود اقدام نموده و مارا در اجرای هرچه بهتر برنامه های بهداشتی ودرمانی یاری نمایند . 
 شایان  ذکر است پرسنل شبکه بهداشت  ودرمان هشترود در حاشیه نماز جمعه اقدام به نصب بنر و توزیع بروشورهای بهداشتی درمانی در بین نمازگران نمودند.

 












 
  • نوشته شده
  • توسط ایرج خانی
  • تعداد بازدید 1087
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1395/11/30
  • ساعت 9:24