برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 28 بهمن 1395
کد 3951

با حضور دکتر صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز انجام شد:

آیین افتتاح بخش nicu بیمارستان شهدا و بخش های post ccu ، icu و واحد رادیولوژی دیجیتال بیمارستان امام خمینی (ره) و کلنگ زنی مراکز بهداشتی درمانی دیزج شمالی ، فرهنگیان 3 ، روستای آخوند قشلاق و آموزشگاه شبکه بهداشت و درمان شهرستان بناب
                                      
آیین افتتاح بخش nicu بیمارستان شهدا و بخش های post ccu ، icu  و واحد رادیولوژی دیجیتال بیمارستان امام خمینی (ره) و کلنگ زنی مراکز بهداشتی درمانی دیزج شمالی  ، فرهنگیان 3 ، روستای آخوند قشلاق و آموزشگاه شبکه بهداشت و درمان شهرستان بناب با حضور دکتر صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، مهندس فرج الهی فرماندار شهرستان بناب ، ضیاء الله اعزازی نماینده مردم شریف شهرستان بناب درمجلس شورای اسلامی و دکتر شریفی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بناب در سالن اجتماعات شبکه برگزار شد .
 رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این آیین ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای 29 بهمن سال 1356 تبریز گفت : یکی از مهمترین اقدامات دولت تدبیر و امید و شخص وزیر محترم بهداشت این است که خود را در مقابل مردم و حل مشکلات سلامت آنان پاسخگو می داند و این پاسخگویی سبب افزایش سرمایه اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی شده است . دکتر صومی در بخش دیگری از سخنانش افزود : به پشتوانه همین سرمایه اجتماعی است که بحمدالله ما توانسته ایم برای پیشبرد نظام سلامت و خدمت به مردم شهید پرور استان امسال حدود 100 میلیارد تومان جذب مشارکتهای مردمی داشته باشیم .
مهندس فرج الهی فرماندار شهرستان بناب نیز در این آیین گفت : وعده های رییس محترم جمهور در بخش بهداشت ودرمان شهرستان بناب تحقق یافته است و این یک انقلاب در حوزه بهداشت و درمان است. وی از رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز به خاطر سخت کوشی وتلاش های بی وقفه و بی شائبه برای تحقق این اهداف تقدیر وتشکر نمود.
ضیاءالله اعزازی نماینده مردم شریف شهرستان بناب در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین گفت : مساله ی اورژانس در بناب امربسیار با اهمیتی است وباید تمهیداتی انجام داد تا  رضایتمندی و اعتماد مردمی در این حوزه افزایش یابد. اعزازی طرح تحول سلامت را یکی از کار های شایسته دولت بیان کرده وضمن تقدیراز دست اندر کاران اجرای این طرح ملی گفت: دکتر صومی از فرزندان مخلص انقلاب بوده و من از تلاش های ایشان تشکر می کنم .
 
دکترشریفی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بناب  در این آیین گفت: یکی از اقدامات مهم دانشگاه در بناب این است که در چهار سال گذشته ۲۰ نفر پزشک متخصص ضریب k  در این شهرستان به کار گیری شده و درحالی که فقط امسال ۲۰ نفر جذب پزشک متخصص داشته ایم. دکتر شریفی افزود: با راه اندازی طب اورژانس آمار اعزام بیمار از این شهرستان به تبریز ۳۰  تا ۴۰ درصد کاهش یافته است. وی گفت: امروز سه مرکز بهداشتی درمانی شهری و روستایی و یک  آموزشگاه بهورزی در دست کلنگ زنی داریم که جا دارد از همه مسئولین شهرستانی و استانی به خاطر تلاش هایی که در این زمینه کشیده اند تشکر کنیم. دکتر شریفی  با ارائه ی آماری خاطر نشان کرد: مجموع اعتباراتی که از طرف دانشگاه ودولت تدبیر و امید به این شهرستان اختصاص داده شده چهارده میلیارد و پانصد و سی میلیون تومان  می باشد.
گفتنی است : در پایان آیین از تعدادی از خیرین عرصه سلامت تقدیر شد .
لازم به ذکر است : پس از پایان آیین ، بخش های مورد نظر افتتاح شد و کلنگ یکی از مراکز بهداشتی و درمانی به زمین زده شد .
 
 
                                                                                                                                                                          
 
 
آلبوم تصاویر آیین افتتاح پروژه های مختلف درشهرستان بناب

  • نوشته شده
  • توسط امیرسینا فقیهی
  • تعداد بازدید 1260
  • تایید شده
  • در 1395/11/28
  • ساعت 16:21