برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 28 بهمن 1395
کد 3948

آیت الله ملکوتی عنوان کرد:

پیشرفت های خیره کننده کشور در عرصه سلامت

نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان گفت:طبقات آسیب‌پذیر جامعه با اجرای قانون بیمه سلامت از حق دسترسی آسان و کم هزینه به خدمات سلامت برخوردار شدند.
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی سراب،آیت‌الله هادی ملکوتی روز 25 بهمن در نشست دانشجویی بصیرت‌افزایی در حوزه خدمات سلامت به مردم در دانشکده علوم پزشکی سراب اظهار داشت: امروز به لطف خدا و تلاش‌های جوانان دلسوز این مرز و بوم در همه عرصه‌ها ایران اسلامی حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد.

وی با اشاره به پیشرفت‌های خیره‌کننده کشور در عرصه بهداشت و سلامت افزود: امروز به اذعان بسیاری از صاحب‌نظران و اهل فن، پیشرفت‌های پزشکی و دستیابی به فناوری‌های عرصه سلامت در کشور به وضوح قابل لمس است.

عضو مجلس خبرگان رهبری یادآورشد: زمانی برای تهیه یک سرنگ و داروهای ساده عاجز و ناتوان بودیم اما با تمهیدات مسؤولان نطام اسلامی و باور نیروهای داخلی و جوانان خلاق، اکنون در ایران بازار دارو ارزان‌تر از دیگر کشورها در دسترس است.  

آیت‌الله ملکوتی از بیمه سلامت و همگانی مردم به عنوان خدمتی بسیار ارزنده یاد کرد و گفت: طبقات آسیب‌پذیر جامعه با اجرای این قانون از حق دسترسی آسان و کم هزینه به خدمات سلامت برخوردار شدند.

وی ارتقای بهداشت و درمان سراب به دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی را به فال نیک گرفت و تصریح کرد:حصول این موفقیت با همدلی،همراهی و مساعدت همه مسؤولان مربوطه محقق شده است.

این استاد دانشگاه، پرورش نیروهای متعهد و کارآمد را در دانشگاه‌های علوم پزشکی مورد تاکید قرار داد.

آیت‌الله ملکوتی وظیفه مدیران و مسؤولان را خدمت بی‌منت و دلسوزانه به مردم عنوان کرد و گفت: مسؤولان نباید اسیر عنوان‌ها و القاب شوند و خدای ناکرده میز ریاست آنها را مغرور سازد بلکه باید متواضعانه در خدمت مردم بود.       
 

  • نوشته شده
  • توسط جواد عباسزاده
  • تعداد بازدید 1018
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1395/11/30
  • ساعت 9:19