برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 25 بهمن 1395
کد 3930

دکتر صومی در همایش مدارس مروج سلامت استان :

ارائه خدمات دندانپزشکی به دانش اموزان در سه سال اخیر افزایش یافته است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز


 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در همایش مدارس مروج سلامت استان آذربایجان شرقی گفت: در سه سال اخیر به اندازه 14 سال پیشین خدمات دندانپزشکی به دانش آموزان ارائه شده است.
به گزارش روابط عومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز؛صبح امروز و با حضور مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و جمعی از مسئولین، همایش مدارس مروج سلامت استان در تالار معلم برگزار شد.
دکترمحمد حسین صومی در همایش مدارس مروج سلامت استان گفت: در سه سال اخیر به اندازه 14 سال پیشین خدمات دندانپزشکی به دانش آموزان ارائه شده است.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه اکثر فرزندان ما مسئولیت پذیر نیستند، افزود: مدرسه بهترین مکان و مدیران و معلمان بیشترین نقش را در مسئولیت پذیر کردن دانش آموزان ایفا می کنند.
وی تاکید کرد: رسالت مدرسه مروج سلامت، ارائه خدمت به نوجوانان و جوانان در راستای ارتقای کیفیت زندگی است.
صومی با اشاره به اینکه آرمان یک مدرسه مروج سلامت رسیدن به یک سبک زندگی سالم با رویکرد توانمندسازی دانش آموزان است،افزود: نحوه مراقبت از خود، آموزش همسالان و همسانان و توانمندسازی مردم برای بهتر زندگی کردن از دیگر اهداف این مدارس است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز اعتماد به نفس، عزت نفس، ارتباطات و مهارت های ارتباطی برای رفاه وسلامت روانی-حیاتی را از فواید مدرسه مروج سلامت در جامعه برشمرد.
صومی تصریح کرد: رفتارهای بهداشتی و ارزش های کسب شده در دوران کودکی ونوجوانی معمولا در طول زندگی ادامه پیدا می کند بنابراین ما موظف به تشویق دانش آموزان برای یادگیری و تجربه اندوزی هستیم.
 
آلبوم تصاویرارائه خدمات دندانپزشکی به دانش اموزان در سه سال اخیر افزایش یافته است

4
4
3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • توسط بهزاد محمدعلیزاده
  • تعداد بازدید 825
  • تایید شده
  • در 1395/11/25
  • ساعت 13:20