برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 24 بهمن 1395
کد 3916

ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی برگزار می کند:

دومین سمپوزیوم سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در بیماری های کلیوی و مجاری ادرار

محور اصلي اين سمپوزيوم، نارسایی مزمن کلیوی است كه با هدف تشویق دانشجویان و پژوهشگران در سطوح مختلف علمی به تولید و ارائه ایده در زمینه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در بیماریهاي مختلف اين حوزه، خصوصاً نارسایی مزمن کلیوی برنامه ريزي شده است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی دومین سمپوزیوم ایده پردازی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی و موسسه خیرین پژوهش سلامت رویان درتاریخ 19 اسفند ماه سال 1395 به مدت یک روز برگزار خواهد شد. محور اصلي اين سمپوزيوم، نارسایی مزمن کلیوی است كه با هدف تشویق دانشجویان و پژوهشگران در سطوح مختلف علمی به تولید و ارائه ایده در زمینه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در بیماریهاي مختلف اين حوزه، خصوصاً نارسایی مزمن کلیوی برنامه ريزي شده است.به منظور ارتقا سطح علمي كشور و تبادل دانش در اين زمینه، دومین سمپوزیوم با حضور اساتید برجسته داخلی در حوزه نفرولوژی و ارولوژی و علوم پایه در پژوهشگاه رويان برگزار مي گردد. اين برنامه به مدت يك روز و به زبان فارسي خواهد بود. جامعه هدف اين رويداد، كليه دانشجويان و فارغ التحصيلان داخلی در رشته هاي زيست شناسي و گرايش هاي مختلف علوم زيستي بويژه دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد و دکتری و همچنين رشته های پزشکی و پیراپزشکی علي الخصوص متخصصین و رزیدنت های رشته های نفرولوژی و ارولوژی هستند.
لازم به ذکر است این سمپوزیوم بصورت ایده پردازی برگزار خواهد شد و در پایان رويداد، با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی و موسسه خیرین پژوهش سلامت رویان به دو ایده برتر ارسال شده به سمپوزیوم گرنت تحقیقاتی هرکدام به مبلغ 50 میلیون تومان جهت اجرای طرح تحقیقاتی تخصيص خواهد يافت.
 نيمي از اين گرنت از محل حمايت هاي ستاد توسعه علوم و فناوري هاي سلول هاي بنيادي و نيم ديگر از طريق مؤسسه خيرين پژوهش سلامت رويان تأمين خواهد شد.
 
  • نوشته شده
  • توسط رضا محمدی نسب
  • تعداد بازدید 1087
  • تایید شده
  • در 1395/11/24
  • ساعت 8:26