برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 21 بهمن 1395
کد 3890

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز: -

روحیه قدردانی دانشجویان فعال فرهنگی مایه دلگرمی مسئولان است


معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: یکی از ویژگی هایی که در دانشجویان مقطع حاضر  دانشگاه چه در کانون های دانشجویی و چه در نشریات و تشکل های دانشجویی است، روحیه و زبان تشکر و قدردانی است‌ که مایه دلگرمی مسئولان دانشگاهی است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکترآقازاده در اختتامیه هفته فرهنگی  کانون های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت:  بروز و ظهور توانمندی های دانشجویان حاصل بستری است که دانشگاه علوم پزشکی تبریز مهیا نموده است.
وی با اشاره به موفقیت های دانشجویان این دانشگاه در جشنواره های فرهنگی دانشجویی گفت: بستری که در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی دانشجویان در نظر گرفته شده موقعیت مناسبی برای دانشگاه  رقم زده است.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز متذکر شد: تلاش دانشجویان دانشگاه ما، محدود به عرصه های علمی و پژوهشی نیست، آنها سهم بزرگی در اعتلای موقعیت فرهنگی این دانشگاه دارند، می توان دانشگاه علوم پزشکی تبریز را به عنوان دانشگاهی برتر در میان دیگر دانشگاه‌های علوم پزشکی نام برد.
وی ادامه داد: این همت والا و اراده‌ دانشجویان است که اهداف آن‌ها و ارتقای دانشگاه را از نظر علمی تحقق می‌بخشد و البته این نکته نیز باید مورد توجه قرار بگیرد که دانشجویان نباید صرفا به فعالیت‌های علمی اکتفا کنند و فعالیت‌های جنبی نیز موجب پیشرفت سریع‌تر آنان خواهد شد.
وی تاکید کرد: افتخار می کنیم که در حال حاضر فردی به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی است که برای توسعه همه جانبه این دانشگاه تلاش می کند.
وی با اشاره به خانه فرهنگ در حال تاسیس این دانشگاه گفت: امیدوار بودیم  بهره برداری از خانه فرهنگ دانشگاه در ترم تحصیلی جاری محقق شود ولی این امر  امکان پذیر نشد ولی انشالله ترم آینده شاهد افتتاح خانه فرهنگ دانشگاه علوم پزشکی تبریز خواهیم بود .
گفتنی است؛ دومین دوره هفته فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، ۲۰ لغایت ۲۵ آذرماه سال جاری برگزار شد.
 
آلبوم تصاویر اختتامیه هفته فرهنگی دانشگاه

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1124
  • تایید شده
  • در 1395/11/21
  • ساعت 9:15