برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 21 بهمن 1395
کد 3887

مراسم ویژه بزرگداشت دهه مبارک فجر با حضور خانواده شهید مدافع حرم در معاونت غذا و دارو تبریز -

دکتر نعمتی: جوانانی که انقلاب را تجربه نکرده بودند اینک همچون دهه اول انقلاب در دفاع از حریم اسلامی گوی سبقت را از همدیگر می ربایند.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تبریزمراسم ویژه بزرگداشت دهه مبارکه فجر از طرف پایگاه شهید شفیع زاده در معاونت غذاودارو با حضور خانواده شهید مدافع حرم صادق عدالت اکبری برگزار گردید. در آغاز مراسم دکتر نعمتی معاون غذا و دارو ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ثمرات انقلاب اسلامی برای کشورمان همیشه جاودانه بوده و گذشت زمان هرگز اثرات ماندگار آن را کمرنگ نخواهد کرد. ایشان ضمن اشاره به شهدای حرم ادامه دادند، شهدای مدافع حرم خود گواهی از این پایداری و ایثار در جوانان کشور می باشد، جوانانی که انقلاب را تجربه نکرده بودند و اینک همچون دهه اول انقلاب در دفاع از حریم اسلامی گوی سبقت را از همدیگر ربوده و تمامی این رشادت ها و دلاوری ها جز با مضامین اسلامی و انقلابی قابل توجیه نمی باشد.
 در ادامه مراسم پدر بزرگوار شهید مدافع حرم عدالت اکبری در جمع کارکنان معاونت غذا و دارو گفت: اگر یاد و خاطره شهدا را زنده نگه نداریم امنیت و آسایش کشور خیلی زود از دست خواهد رفت و باید بدانیم امنیت مثال زدنی کشورمان در دنیا جز با خون شهدا میسر نخواهد شد.
 ایشان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دفاع از آرمان ها و حفظ یاد و خاطره شهدا تنها خواسته خانواده شهدا از ملت بزرگوار ایران می باشد. در پایان مراسم ضمن تقدیر از ایثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس به نفرات برتر مسابقات فرهنگی و ورزشی برگزار شده نیز جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.
 
  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 1943
  • تایید شده
  • در 1395/11/21
  • ساعت 9:5