برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 21 بهمن 1395
کد 3884

توسط معاونت غذا و دارو تبریز برگزار گردید: -

دوره آموزشی برچسب اصالت و سلامت کالا و نشانگرهای رنگی تغذیه ای برای مدیران خانه های سلامت


معاونت غذا و دارو تبریز با همکاری اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز  کلاس های آموزشی دوره ای در خانه های سلامت برگزار می کند.
 
به گزارش ایفدانا – Ifdana و به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز دوره آموزشی برچسب های اصالت و سلامت کالا و نشانگرهای تغذیه ای برای مدیران بیش از 10 خانه سلامت تبریز برگزار گردید. این دوره آموزشی یک روزه با همکاری معاونت غذا و دارو و اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز در پی تفاهم نامه اخیر، در سالن کنفرانس اداره کل سلامت شهرداری برگزار گردید. کارشناس مواد خوراکی و آشامیدنی معاونت غذا و دارو در این دوره نمونه ای از اجناس دارای برچسب های اصالت و سلامت و نحوه استعلام و تشخیص این برچسب ها را به مدیران خانه های سلامت و کارشناسان شهرداری توضیح دادند. همچنین ایشان نشانگرهای تغذیه ای را در محصولات مختلف با تشریح رنگ های قرمز (زیاد)، نارنجی (متوسط) و سبز اندک روی برچسب ها نشان داد.
مقرر شد بنابه درخواست مدیران خانه های سلامت و جهت فرهنگ سازی عمومی در این موارد در هفته های آتی این دوره ها برای کارشناسان  خانه های سلامت و شهروندان در خانه های سلامت تبریز بصورت دوره ای و رایگان برگزار گردد.
 
  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 1175
  • تایید شده
  • در 1395/11/21
  • ساعت 8:57