برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 16 بهمن 1395
کد 3838

مدیرعامل بنیاد برکت گفت:

۱۱۰ طرح اقتصادی و زیربنایی در آذربایجان شرقی اجرا می کنیم

نوروزی یادآور شد: به منظور احداث و تجهیز بیمارستان برکت امام خمینی (ره) ۱۵ میلیارد تومان هزینه شده است که به تعهداتمان در این زمینه عمل کردیم.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، عارف نوروزی در آئین افتتاح بیمارستان ۹۶ تخت خوابی برکت امام خمینی (ره) شهرستان میانه، اظهار کرد: قرارداد تکمیل ۱۰ بیمارستان نیمه کاره که شامل ۱۲۳۴ تخت بیمارستانی می شد، با وزارت بهداشت منعقد شد؛ حجم سرمایه گذاری پیش بینی شده در مرحله اول ۹۶ میلیارد تومان بود که در آینده به ۱۰۷ میلیارد تومان افزایش یافت.

وی با بیان اینکه بیمارستان برکت امام خمینی (ره) نیز در بین این بیمارستان های دهگانه بود، گفت: جلسات متعددی با  وزیر بهداشت برای به سرانجام رساندن این پروژه ها برگزار کردیم.

وی خاطرنشان کرد: از بین این پروژه هاچهار بیمارستان به بهره برداری رسیده، دو بیمارستان آماده بهره برداری و شش بیمارستان باقی مانده نیز در شش ماهه اول سال آتی افتتاح می شوند.

نوروزی یادآور شد: به منظور احداث و تجهیز بیمارستان برکت امام خمینی (ره) ۱۵ میلیارد تومان هزینه شده است که به تعهداتمان در این زمینه عمل کردیم.

مدیرعامل بنیاد برکت در خصوص فعالیت های این بنیاد در آذربایجان شرقی، گفت:  در حوزه توانمندسازی اقتصادی ۱۰ طرح با سرمایه گذاری ۲۶۶ میلیارد تومانی توسط ما و شرکایمان اجرا می شود.

وی ادامه داد: در این استان ۳۶ مدرسه با سرمایه گذاری ۱۵ میلیارد تومانی احداث شده و حدود پنج مدرسه دیگر نیز در دست ساخت است؛ همچنین ۴۱ مسجد با سرمایه گذاری شش میلیاردتومانی احداث کرده ایم.

نوروزی عنوان کرد: در ادامه فعالیت هایمان در آذربایجان شرقی  ۷۷۸ زوج نابارور از مناطق محروم شناسایی شده و ۳۳۱ نفر تحت درمان قرار گرفته و تعدادی هم تاکنون صاحب فرزند شدند.

وی تاکید کرد: ۱۵۰۵ یتیم تحت پوشش در این استان تحت پوشش بنیاد برکت بوده و ۹۸۳ فقره وام قرض الحسنه به افراد نیازمند اعطا کردیم؛ همچنین ۱۹ پروژه در حوزه های مختلف با هفت میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان سرمایه گذاری در دست اجراست.
  • نوشته شده
  • توسط امیرسینا فقیهی
  • تعداد بازدید 886
  • تایید شده
  • در 1395/11/16
  • ساعت 22:7