برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 16 بهمن 1395
کد 3824

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میانه خبر داد:

افتتاح بیمارستان برکت امام خمینی(ره) در میانه با اعتباری بالغ بر 17 میلیارد تومان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه


مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میانه ازافتتاح بیمارستان برکت امام خمینی(ره) میانه با هزینه ای بالغ بر 17 میلیارد تومان خبر داد و گفت: 10 میلیارد تومان برای ساخت و همچنین 7 میلیارد تومان برای تجهیز این بیمارستان هزینه شده است که روزشنبه توسط وزیر بهداشت افتتاح شده و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.
صمد طاهری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه‌ی آذربایجان‌شرقی، در خصوص بیمارستان برکت امام خمینی(ره) اظهار کرد: این بیمارستان دارای بخش‌های دیالیز، اورژانس، تصویربرداری، آزمایشگاه، آی‌سی‌یو، سی‌سی‌یو، اتاق‌های عمل و همچنین بخش‌های بستری زنان و مردان است و برای قریب به 300 بیمار بستری، سرپایی و... آمادگی خدمت‌رسانی را دارد.
وی بیان کرد: فرآیند ساخت این بیمارستان از اواسط سال 91 شروع شد که به علت وجود برخی از مشکلات مالی در سال 92، اندکی تأخیر ایجاد شده بود که اکنون بعد از گذشت سه و نیم سال، شاهد افتتاح این بیمارستان خواهیم بود.
طاهری یادآور شد: از میان مبالغ هزینه شده، هشت میلیارد تومان آن را بنیاد خیریه امام خمینی(ره) متقبل شده و مابقی هزینه‌های ساخت و تجهیز نیز توسط اعتبار دانشگاه و اعتباری که در قالب طرح تحول نظام سلامت تخصیص یافته بود،استفاده شده است.
وی در پایان با اشاره به اینکه، بیمارستان برکت امام‌خمینی(ره) به میمنت فرارسیدن ایام‌الله دهه‌ی فجر و همزمان با این ایام و در راستای خدمت‌رسانی به مردم افتتاح می‌شود، تاکید کرد: آرزوی ما این است که مردم در سلامتی کامل به سر برده و هرگز به خاطر بیماری در بیمارستان‌ها حضور نیابند؛ اما در صورت نیاز تمامی دست‌اندرکاران این بیمارستان در خدمت‌رسانی به مردم عزیز با جان و دل آماده‌ی خدمت‌رسانی خواهند بود.
 
  • نوشته شده
  • توسط بهزاد محمدعلیزاده
  • تعداد بازدید 1481
  • تایید شده
  • در 1395/11/16
  • ساعت 8:20