برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 14 بهمن 1395
کد 3811

اعلام نتایج مسابقات آمادگی جسمانی کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تبریز

رئیس اداره ورزش کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تبریز نتایج مسابقات آمادگی جسمانی کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تبریز را اعلام کرد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، حبیب قاضی زاده با بیان این مطلب گفت: این دوره از مسابقات با حضور جمع کثیری از کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تبریز که در دوازدهم بهمن سال جاری در دو رده سنی الف و ب در پنج فاکتور چابکی، قدرت، پرتاب توپ، مدیسن بال، دراز و نشست و دو استقامت برگزار شد.
وی با اشاره به نتایج رده سنی الف یاد آورشد: مقام اول را زهرا ساعی از بیمارستان شهرستان بناب، مقام دوم را حمیده گل نیا از دانشکده مدیریت و مقام سوم را مهری محمدی نسب از مرکز تحقیقات دانشجویی به خود اختصاص دادند.
وی در خصوص نتایج مسابقات رده سنی ب گفت: مقام اول به لیلا ضیاءلامع از مرکز آموزشی درمانی الزهرا، مقام دوم به لیلا آخرت‌خواه حکم آبادی از مرکز بهداشت تبریز و مقام سوم به رضوان رزاقی از بیمارستان شهرستان بناب تعلق گرفت.
وی هم‌چنین از برگزاری برنامه کوهپیمایی هشتمین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان و استادان دانشگاه علوم پزشکی ویژه جام فجر خبر داد و گفت: روز پنج‌شنبه چهاردهم بهمن سال جاری از قسمت ورودی اصلی کوه عون بن علی برگزار می‌شود و برای ۲۰ نفر ازشرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی تعلق خواهد گرفت.
گفتنی است هشتمین مسابقات جام فجر کارمندان و استادان دانشگاه علوم پزشکی تبریز دوم تا 29 بهمن سال  جاری برگزار می‌شود.
مسابقات در دو بخش خواهران و برادران در رشته‌هایی همچون طناب‌کشی، فوتسال، آمادگی جسمانی، دارت، والیبال، تنیس روی میز، شطرنج و شنا است.
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1375
  • تایید شده
  • در 1395/11/14
  • ساعت 8:26