برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 13 بهمن 1395
کد 3808

دبیر ستاد برگزاری نخستین المپیاد ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت و درمان خبر داد:

ایجاد تحول بزرگ در ورزش کارکنان وزارت بهداشت و درمان/ برگزاری المپیاد ورزشی کارکنان در رشته های مختلف در سال آینده


اولین روز از المپیاد ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت و درمان با انجام مسابقات شطرنج ، دارت و فوتسال آغاز شد.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی اولین دوره المپیاد ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت و درمان، دبیر این دوره از مسابقات مسابقات ضمن تبریک فرارسیدن ایام‌الله دهه مبارک  فجر به چگونگی برگزاری این دوره اشاره و اظهار کرد: در کمیته ورزش وزارت خانه و با  تصویب پیشنهاد معاون محترم توسعه جناب آقای دکتر صدرالسادات، تصمیم بر آن شد تا این مسابقات در بهمن ماه سال 95 برگزار شود.
رحمان خدابنده لو افزود: برنامه ریزی های این دوره از مسابقات، از شهریور ماه آغاز و به دانشگاهها اعلام  شد و  در نهایت امروز به صورت رسمی آغاز به کار کرد.
وی تصریح کرد: این مسابقات در 5رشته ورزشی فوتسال، دارت، شطرنج، تنیس روی میز و تیراندازی برگزار می شود و 31 دانشگاه و سازمانهای تابعه برای شرکت در مسابقات اعلام آمادگی کردند.
رئیس ستاد برگزاری المپیاد با بیان اینکه این مسابقات از دوازدهم بهمن و همزمان با آغاز دهه فجر شروع و تا 21 بهمن ادامه دارد، اظهار کرد: در دوسال اخیر تحول بزرگی در بحث ورزش کارکنان وزارت بهداشت ایجاد شد و با توجه به اینکه کارکنان متولی درمان و سلامت هموطنان  هستند لازم است خود نیز از نشاط و شادابی و سلامت برخوردار باشند.
خدابنده لو بیان کرد: در دوسال اخیر، سیاست وزارتخانه بر این بود که ورزش در بین کارکنان گسترش پیدا کند و بر مبنای آن کمیته ورزش کارکنان در وزارتخانه و دانشگاه ها تشکیل و برنامه های خوبی صورت گرفته است.
وی درپایان گفت: المپیاد کارکنان وزارت بهداشت در اردیبهشت و خرداد امسال برگزار شد و در حال حاضر هم المپیاد کارکنان جانباز و معلول در حال برگزاری است و به آن هستیم که بر اساس مصوبه کمیته ورزش، سال آینده نیز المپیاد ورزشی کارکنان در رشته های مختلف برای بانوان و آقایان برگزار گردد.
گفتنی است : تعدادی از ورزشکاران جانباز و معلول دانشگاه نیز از طرف دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این جشنواره حضور دارند .


 
آلبوم تصاویردبیر ستاد برگزاری نخستین المپیاد ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت و درمان خبر داد:

4
4
3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1039
  • تایید شده
  • در 1395/11/13
  • ساعت 11:53