برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 9 بهمن 1395
کد 3791

در جلسه معاون وزیر بهداشت با انجمن تولیدکنندگان صنایع غذایی مطرح شد

اجتناب از موازی‌کاری در حوزه‌ی کنترل مواد غذایی


رئیس سازمان غذا و دارو در حاشیه حضور خود در همایش روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی، معاونین غذا و دارو و مدیران قطب شمال غرب کشور، در جلسه‌ای با تولیدکنندگان صنایع غذایی استان به بحث و گفت‌وگو پرداخت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز در این جلسه حضور یافته و پای صحبت‌های تولیدکنندگان نشست.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، رسول دیناروند در این جلسه و در پاسخ به گلایه برخی از تولیدکنندگان اظهار کرد: آذربایجان‌شرقی قطب صنایع غذایی کشور است، از این رو باید تجهیزات این استان در زمینه تجهیزات و امکانات نیز قدرتمند و توانمند باشد.
وی ادامه داد: طبق توافق سازمان غذا و دارو، لزومی ندارد که مواردی را که این سازمان کنترل می‌کند، اداره کل استاندارد دوباره مورد کنترل قرار دهد چرا که در این صورت موازی کاری شده و نباید چنین کاری صورت بگیرد.
وی افزود: طبق نظر شورای نگهبان، نباید اداره کل استاندارد در کنترل کالاهای سلامت محور استان ورود پیدا کند.
دیناروند با اشاره به تفاهم‌نامه‌ی سازمان غذا و دارو با مجموعه‌ی استاندارد تاکید کرد: ما به تفاهم خود پایبندیم و اگر قطب‌ها و مراکز در استان با مشکل موازی کاری و کنترل دوباره مواجه هستند از این رو تقاضا داریم در استان حل و فصل کنند و چنانچه نشد به ما اطلاع دهند تا در وزارت مراتب را پیگیری کنیم.
وی با اشاره به رابطه و تعامل خوب مجموعه‌ی غذا و دارو با اداره کل استاندارد در برخی استان‌ها مثل بوشهر، خاطرنشان کرد: در برخی از استان‌ها ما حضور داشتیم و شاهد بودیم که موازی کاری در این راستا صورت نگرفته و کارها با سرعت بیشتری در حال انجام است، از این باید از موازی کاری اجتناب شود.
گفتنی است؛ در این نشست تعدادی از تولیدکنندگان صنایع غذایی مسائل و مشکلات خود را مطرح کرده و در مقابل پاسخ معاون وزیر را دریافت کردند.
 
آلبوم تصاویردر جلسه معاون وزیر بهداشت با انجمن تولیدکنندگان صنایع غذایی مطرح شد

4
4
3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 1122
  • تایید شده
  • در 1395/11/09
  • ساعت 10:21