برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 7 بهمن 1395
کد 3786

همایش روسای دانشگاههای علوم پزشکی ، معاونین غذا ودارو ومدیران قطب شمالغرب کشور برگزار شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز :تلاش ما صیانت از حقوق مردم است


رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: تمامی تلاش ما صیانت از حقوق مردم و در کنار آن نیز صیانت پایدار است، بدین شکل که باید صیانت و اقدامات ما پایدار بوده و مختص به بازه‌ی زمانی خاص نباشد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه  علوم پزشکی تبریز، دکتر محمد حسین صومی در همایش روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی، معاونین غذا و دارو و مدیران قطب شمال غرب کشور، اظهار کرد: در دی ماه سال جاری، ایام خوبی برای کشور سپری نشد، چرا که در این ماه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دار فانی را وداع گفته و داغی عظیم بر قلب ملت ایران نهاد و همچنین در اوخر این ماه نیز حادثه آتش سوزی پلاسکو مسبب شهادت تعدادی از آتشنشانان  شده و بار دیگر قلب تمامی مردم ایران را به درد آورد.
وی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی تبریز در پی این حادثه جانسوز، در تلاش است که کمپینی به نام " نه به مواد آتش زای آسیب رسان " ایجاد کرده و امید است که برای اولین بار در مجموعه قطب شمال غرب کشور اجرایی کنیم تا حداقل در این راستا دیگر افراد دچار عارضه نشوند.
وی فرارسیدن دهه فجر را نیز تبریک گفت و بیان کرد: بهمن ماه عمدتا ماه خوشایندی برای ما بوده و امید است که امسال نیز همانند دیگر سال‌ها سرشار از اقدامات خوب و شایسته باشد.
دکتر صومی با اشاره به کارگروه سلامت و امنیت غذایی و همچنین تاثیرات به سزای این کارگروه، یادآور شد: گاهی اوقات مسائل اقتصادی دست ما را در حوزه‌ی غذا و دارو نیز کوتاه می‌کند اما تمام تلاش ما ارتقای سلامت در جامعه است و ما در این مسیر بسیار جدی عمل می کنیم.
وی با اشاره به وضعیت استان آذربایجان‌شرقی، تاکید کرد: استان ما با وفور صنایع غذایی مواجه بوده و شهرک های صنعتی بسیاری دارد که در این مسیر فعالیت و برخورد ما با کارخانجات یکی از معضلات ما در حوزه تامین امنیت غذایی مردم بوده است.
وی گفت: در حال حاضر این موضوع احساس می شود که حوزه ی غذا و دارو بهترین زمان خود را سپری می کند و کارگروه ایمنی و سلامت غذایی نیز در استان‌ها جا افتاده است، دانشگاه تبریز نیز به عنوان مجری به دنبال این است که سلامت غذایی مردم به طور کامل تامین شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز اضافه کرد: در حوزه ی مقابله با کالاهای سلامت محور قاچاق نیز دانشگاه ورود پیدا کرده و در این راستا نیروی انتظامی و گمرکات همکاری بسیاری خوبی داشته‌اند.
وی در خصوص عملکرد حوزه ی پژوهش نیز خاطرنشان کرد: در این حوزه نیز اقدامات بسیار خوبی انجام شده و در تلاش خواهیم بود تا به عنوان بازوان قوی در حوزه‌ی سلامت عمل کنیم و امید است که تفاهم نامه ای که در پایان جلسه امضا می‌شود نتایج خوبی را در پی داشته باشد.
وی در پایان با اشاره به اقدامات خوب دانشگاه علوم پزشکی تبریز یادآور شد: ما در مسیر اهداف خود، هر سه ماه یک بیمارستان را افتتاح می کنیم که این روال تا سال 96 تداوم خواهد داشت.
گفتنی است، در این نشست معاون وزیر بهداشت نیز حضور داشته و در پایان نیز تفاهم نامه ی همکاری بین سازمان غذا و دارو و همچنین دانشگاه‌های علوم پزشکی شمال غرب کشور امضا شد.
 
آلبوم تصاویرهمایش روسای دانشگاههای علوم پزشکی ، معاونین غذا ودارو ومدیران قطب شمالغرب کشور برگزار شد

5
5
4
4
3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 1273
  • تایید شده
  • در 1395/11/07
  • ساعت 12:18