برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 4 بهمن 1395
کد 3755

برگزاری اولین جلسه تشکیل انجمن خیرین مادران اهدا کننده شیر

شیرمادر

درراستای ضرورت تشکیل سمن ها ( سازمان های مردم نهاد) ، جلسه ای با حضور آقای دکتر طاهر اقدم ...
درراستای ضرورت تشکیل سمن ها ( سازمان های مردم نهاد) ، جلسه ای با حضور جناب آقای دکتر طاهر اقدم  ( قائم مقام محترم ریاست دانشگاه و معاون امور اجتماعی دانشگاه ) و آقای صادقی فر و مسئولین مرکز آموزشی درمانی الزهراء با موضوعیت تشکیل انجمن مردم نهاد مادران اهدا کننده شیر در این مرکز برگزار شد.
در این جلسه دکتر طاهر اقدم به لزوم فرهنگ سازی در خصوص مقوله سلامت و جلب مشارک مردم جهت تشکیل سازمان مردم نهاد و وجود پتانسیل های مردمی برای ایجاد چنین تشکل هایی تاکید کردند . در ادامه ایشان به افتتاح اولین بانک شیر مادر کشور در دانشگاه علوم پزشکی اشاره نموده  و ضمن تاکید  بر اهمیت نقش شیر مادر  در روند رشد و تکامل نوزاد علی الخصوص نوزادان نارس، یکی از ارکان مهم برای تداوم فعالیت های این بانک را جلب مشارکت بیشتر مادران در سطح جامعه جهت اهدای شیر مادر ذکر کردند .
در ادامه آقای دکتر حسینی رییس بانک شیر مادر، به لزوم مشارکت مادران اشاره کرده و گزارشی در خصوص میزان شیر اهدایی و فعالیت های این بانک ارایه کردند.
در این جلسه مقرر شد که مرکز آموزشی درمانی به عنوان اولین مرکز پیشرو در حوزه تاسیس بانک شیر مادر، برنامه ریزی های لازم در خصوص تشکیل سازمان مردم نهاد مادران اهدا کنننده شیر به بانک شیر را انجام داده و اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهند . دکتر طاهر اقدم نیز اعلام کردند، معاونت امور اجتماعی دانشگاه آماده هر گونه همکاری با انجمن مذکور می باشد.
 
  • نوشته شده
  • توسط بهجت کماری علائی
  • تعداد بازدید 800
  • تایید شده صادق صادقی فر
  • در 1395/11/04
  • ساعت 12:33