برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 3 بهمن 1395
کد 3752

بازدید مسئولین غذا ودارو از داروخانه بیمارستان های های شهدا و الزهرا

بازدید مسئولین غذا ودارو از داروخانه بیمارستان های های شهدا و الزهرا


به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز دکتر نعمتی معاون غذا و دارو این دانشگاه به همراه مدیر اداره نظارت بر دارو و مواد مخدر، از داروخانه و انبارهای دارویی مراکز بیمارستانی شهدا و الزهرا تبریز بازدید به عمل آوردند.
دکتر نعمتی نسبت به برنامه ریزی برای بهبود و اصلاح فرایند کاری داروخانه ها با جذب داروساز و ارتقا علمی و آموزش مسئولین داروخانه ها با بهره گیری از اساتید داروسازی بالینی جهت توسعه و مشاوره های دارویی دراین مراکز تاکید کرد و راه اندازی و پیگیری فارماکوپه بیمارستان را از اولویت های کاری آنها برشمرد.
ایشان همچنین از تبدیل داروخانه ها به مراکز مراقبت های دارویی در بیمارستان ها در آینده ای نزدیک خبر داده و افزود: تمامی داروهای بیماران سرپایی و بستری در مراکز مراقبت های دارویی قابل عرضه بوده و نظارت و کنترل بیشتری بر مصرف و تجویز منطقی دارو خواهد بود.
در این بازدید دکتر آقاجانی مدیر اداره نظارت بر دارو و مواد مخدر نیز ضمن بررسی مشکلات موجود در این داروخانه ها و تاکید بر توسعه و تجهیز انبارهای دارویی و داروخانه ها ضوابط جدید فضای فیزیکی داروخانه ها بر اساس قوانین جدید سازمان غذا و دارو را به مدیریت بیمارستان های مذکور ابلاغ نمود. همچنین در این بازدید نرم افزارهای دارویی فارماکوپه و دارویاب موجود در بیمارستان شهدا نیز بررسی و مورد تایید قرار گرفت.
 
 
آلبوم تصاویربازدید مسئولین غذا ودارو از داروخانه بیمارستان های های شهدا و الزهرا

4
4
3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 1336
  • تایید شده
  • در 1395/11/03
  • ساعت 9:14