برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 2 بهمن 1395
کد 3749

دکترمحمدحسین صومی:

درارائه خدمت و حل مشکلات بهداشتی درمانی مردم باید امیدآفرین باشیم

نشست رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با مدیر کل صدا و سیما و معاونین خبر، صدا و سیما با حضورقائم مقام، معاونین، مدیریت حراست و روابط عمومی دانشگاه ظهر پنجشنبه سی ام دی در سالن کنفرانس حوزه ریاست دانشگاه تشکیل شد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریزضمن اشاره به کارهای بزرگی که در زمینه توسعه بهداشت و درمان استان صورت گرفته است، گفت، در کنار تمام خدماتی که در حال ارائه هستیم مشکلات زیادی هم داریم و ما مخالفیم که کسی از قصور ما بگذرد.
دکترصومی افزود: حساسیت وزیر محترم بهداشت ومعاونین ایشان وهمچنین تلاش و کوشش همکاران دانشگاه علوم پزشکی تبریز باعث شده هم اکنون پاسخگویی دردانشگاه  بیشترین حد را داشته باشد و ما تمام تلاش خود را به کار می بریم تا روز به روز به کیفیت خدمات سلامت بیافزاییم .
دکترصومی با تاکید بر اهمیت و مسئولیت خطیر رسانه استانی، گفت: در حال حل برخی مشکلات و مسائل بهداشتی درمانی  مردم با همکاری صدا و سیما هستیم.
لطیفی، مدیر کل صدا و سیما استان ضمن آرزوی شادی روح عزیزان آتش نشان در حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو تهران گفت : تعامل مثال زدنی صدا و سیما استان با دانشگاه در ارائه موضوعات بهداشتی ودرمانی از رسانه استانی نتایج مفیدی داشته است.
مدیرکل صدا و سیما ادامه داد: با توجه به تنوع و گستردگی بسیار زیاد، رسانه ملی با امکانات و منابع کم در کنار تمام محدودیتها با سیاستهای کلان و مصالح عمومی ضمن در نظر گرفتن امنیت ملی تلاش می کند تمام خدمات دستگاهها به اطلاع مردم برسد. وی افزود:  با توجه به اهمیتی که به حوزه بهداشت و درمان قائل هستیم و کارهای بزرگی که در این حوزه انجام گرفته و کاملا مشهود عموم هست دوربین رسانه را بازوی کمکی دستگاهها قرار داده ایم تا در کنار بیان ضعف ها به نقاط قوت نیز پرداخته شود .
لطیفی با تاکید بر انجام کار فرهنگی در حوزه رسانه گفت : برنامه های مختلف صدا وسیما استانی و برون مرزی با ظرفیتهای مختلف،  آماده همکاری ودریافت راهنمائیها و راه کارها از سوی دانشگاه میباشد تا به ارتقاء آگاهی مردم،  در رسیدن به زندگی سالم،  که از اهداف اصلی رسانه ملی میباشد، دست یابیم .
در این جلسه بحث و گفتگو در خصوص برنامه های مشارکتی صدا و سیما ادامه یافت و دکتر صومی به تهیه برنامه مشارکتی دانشگاه به صورت فنی تاکید کرد و گفت : درقسمتی از برنامه مشارکتی دانشگاه  انتقادهای مردم از حوزه بهداشت و درمان تهیه وپاسخهای مسئولین دانشگاه به موارد انتقادی در همان برنامه ارائه شود. 
گفتنی است : نشست رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با مدیر کل صدا و سیما و معاونین خبر، صدا و سیما و با حضورقائم مقام ،معاونین، مدیریت حراست ومدیر روابط عمومی دانشگاه ظهر پنجشنبه سی ام دی در سالن کنفرانس حوزه ریاست دانشگاه تشکیل شد .
 
آلبوم تصاویر جلسه ریاست دانشگاه علوم پزشکی با مدیر کل صدا و سیم

  • نوشته شده
  • توسط فاطمه دایی
  • تعداد بازدید 1156
  • تایید شده
  • در 1395/11/02
  • ساعت 9:52