برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 18 دي 1395
کد 3713

مراسم تودیع و معارفه مدیر خدمات پرستاری بیمارستان سینا برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مدیر خدمات پرستاری بیمارستان سینا برگزار شد

مراسم تودیع "مسعود خشتی" و معارفه "ابراهیم محمدی" مدیر خدمات پرستاری بیمارستان سینا تبریز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر اباسعد قره داغی، رئیس بیمارستان سینا در این مراسم گفت: قبول مسئولیت از سوی یک فرد، به نوعی ایثار است. تمرین  صفت ایثار و از خودگذشتگی در ضمن فشار کاری ستودنی است
وی خاطرنشان کرد: مسائل و مشکلات کار در بیمارستان بالا است، با وجود تمام کمبودها ملزم به ارائه خدمت مطلوب به بیماران هستیم وی خاطرنشان کرد: پیگیر مشکلات پرسنل بیمارستان از ستاد دانشگاه علوم پزشکی تبریز هستیم
مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تبریزهم اظهار کرد: سیاست‌های وزارت بهداشت در خصوص مراکز مشاوره و ارائه مراقبت‌های پرستاری در  منزل به دانشگاه ابلاغ شده و به زودی به بیمارستان‌ها نیز ارسال می‌شود که از فشار کاری بیمارستان‌ها می‌کاهد.
وی خاطرنشان کرد: چندی پیش نیز آیین‌نامه جدید توسط مقام عالی وزارت تصویب و ابلاغ شد. با این آیین‌نامه می‌توان گام بزرگی را در جهت ارائه مراقبت‌های پرستاری در منزل برداریم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه اعتباربخشی بیمارستان‌ها نسبت به سال‌های گذشته تغییراتی کرده،  یادآور شد: با توجه به محدودیت زمانی تا پایان سال 95، بیمارستان‌ها باید هرچه سریعتر بحث ممیزی داخلی را به اتمام رسانده و برای ارزیابی نهایی آماده شوند چرا که حاصل تلاش یکساله آنها، به دنبال نمره ارزشیابی وزارتخانه نمود پیدا می‌کند.
گفتنی است، مراسم تودیع و معارفه مدیر خدمات پرستاری بیمارستان سینای تبریز برگزار و ابراهیم محمدی به عنوان مدیر خدمات پرستاری این بیمارستان معرفی شد.
 
  • نوشته شده
  • توسط بهزاد محمدعلیزاده
  • تعداد بازدید 2479
  • تایید شده
  • در 1395/10/18
  • ساعت 7:47