برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 12 دي 1395
کد 3698

کمک‌های نقدی و غیر نقدی بسیجبان جامعه پزشکی آذربایجان‌شرقی به رزمندگان محور مقاومت و مردم سوریه ارسال شد

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان آذربایجان‌شرقی از ارسال کمک‌های نقدی بسیجیان این سازمان به رزمندگان محور مقاومت و مردم مظلوم سوریه با هماهنگی محور پشتیبان مقاومت و سپاه عاشورا خبر داد.
 رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان آذربایجان‌شرقی از ارسال کمک‌های نقدی بسیجیان این سازمان به رزمندگان محور مقاومت و مردم مظلوم سوریه با هماهنگی محور پشتیبان مقاومت و سپاه عاشورا خبر داد. دکتر محمد ایرجیان در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، با اعلام این خبر افزود: با توجه به پیروزی‌های محور مقاومت به ویژه در شهر حلب و با توجه به ورود فصل سرما در روزهای اخیر، بر آن شدیم کمکهای نقدی و غیر نقدی اعضای سازمان بسیج جامعه پزشکی استان جهت کمک به مردم سوریه و رزمندگان اسلام جمع آوری کرده و به آن منطقه ارسال کنیم .
وی با بیان اینکه اقشار مختلف عضو این سازمان از قشر پرستاری تا پزشکی و داروسازی و کارمندان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این کار خیر سهیم بوده اند ، یاد آور شد : 50میلیون تومان وجه نقد ، 15 میلیون تومان از بابت کسر از حقوق کارکنان ،500 تخته پتو ، کمک هایی در جهت تامین تجهیزات پزشکی از جمله: 10 عدد ویلچر ، 30 جفت عصای زیر بغل ، گردنبند و زانو بند طبی و وسایلی از قبیل : کتری ، کلمن به همراه سایر اقلام از جمله کمک های اعضای سازمان بسیججامعه پزشکی به محور مقاومت و رزمندگان اسلام است .
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت : کمک های اعضای دلسوز جامعه پزشکی ادامه دار است و سازمان نیز آمادگی پذیرش کمک های اعضا را دارد.
 
آلبوم تصاویرکمک‌های نقدی و غیر نقدی بسیجبان جامعه پزشکی آذربایجان‌شرقی به رزمندگان محور مقاومت و مردم سوریه ارسال شد

4
4
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1333
  • تایید شده
  • در 1395/10/12
  • ساعت 16:25