برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 25 آذر 1395
کد 3647

تشکر از مردم شریف آذربایجان و رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای کمک به جبهه مقاومت


مراسم گلریزان و کمک به مردم مظلوم سوریه به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه عاشورا در تالار دکتر لک دانشکده دندانپزشکی تبریز برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز دکتر محمد ایرجیان رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه عاشورا در این مراسم ضمن نام بردن از شعارهای (کلنا عباسک یا زینب) و( لبیک یا زینب) گفت : اینها شعارهای مقدس و بزرگی است که ما باید با اقدام و عملمان آنها را به بالفعل تبدیل کنیم .
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت : بسیجیان جامعه پزشکی استان با ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی سعی کرده اند تا بخشی از نیازهای مردم مظلوم سوریه و جبهه مقاومت را مرتفع نمایند ولی اینها کافی نیست و ما می خواهیم این مراسم فتح بابی در خصوص ارسال کمک های گسترده تر باشد .
حجه الاسلام دکتر خیری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز در این مراسم با تبریک ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق  (ع) با اشاره به آیه شریفه (رب اشرح لی صدری ویسرلی امری و احلل عقده من لسانی یفقهوا قولی) گفت : درس بزرگ پیامبر مهربانی ها به ما استقامت داشتن در کارهای خیر و احساس مسئولیت در قبال دیگران است .
وی گفت : انفاق از مال یکی از مصادیق شرح صدر و احساس مسئولیت در مقابل همنوع است .
محسن ایرانزاد مشاور استاندار و نماینده جبهه مقاومت در شمالغرب کشور سخنران بعدی این مراسم بود  . وی در بخشی از سخنانش گفت : بسیجی فکر و ذکرش انجام امور خیر و دستگیری از دیگران است .
ایرانزاد با اشاره به کمک های مردمی بی نظیر مردم شریف آذربایجان به جبهه مقاومت گفت : نیازها بسیار گسترده است لذا کمک ها باید در سطحی گسترده تر و وسیع تر ادامه پیدا کند و انتظار از کادر محترم پزشکی و پرستاری  بیشتر از همه است .
وی در بخش پایانی سخنانش از دکتر صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز به خاطر کمک های دانشگاه به جبهه مقاومت تقدیر و تشکر نمود .
سخنران پایانی این مراسم مادر شهید مدافع حرم صادق عدالت اکبری بود که در سخنان کوتاهی خاطراتی از فرزند شهیدش را روایت کرد .
گفتنی است در پایان مراسم از بسیجیان فعال در پشتیبانی جبهه مقاومت تجلیل شد و حاضران کمک های خود را به مسئولین برگزاری مراسم تحویل دادند .
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1378
  • تایید شده
  • در 1395/09/25
  • ساعت 13:29