برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 24 آذر 1395
کد 3642

حضور فعال قطب دو کشوری (معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز)در نمایشگاه مبارزه با قاچاق محصولات سلامت محور

حضور فعال قطب دو کشوری (معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز)در نمایشگاه مبارزه با قاچاق محصولات سلامت محور


به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز اولین همایش ارتقای سلامت اداری و مقابله با قاچاق محصولات سلامت محور در آزمایشگاه مرجع سازمان غذا و دارو در تهران بر پاشد که معاونت غذا و دارو تبریز به نمایندگی از طرف قطب دو کشوری با داشتن غرفه ای از فعالیت های انجام شده در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز از قبیل بروشور، پمفلت و همچنین نمونه هایی از محصولات غیر مجاز کشف شده، قاچاق و بدون برچسب اصالت و سلامت از انواع داروها، محصولات آرایشی و بهداشتی قاچاق حضوری فعال داشت.
 دکتر دیناروند رئیس سازمان غذا و دارو به همراه اعضای محترم ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور و دبیران قطب معاونت های غذا و دارو از این غرفه ها دیدن کرد.
دکتر نعمتی معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز در بازدید از غرفه های محصولات قاچاق گفت: استان ما در مبارزه با قاچاق محصولات سلامت محور فعال بوده و کشفیات و میزان بازرسی و معدومی محصولات غیر مجاز و قاچاق موید این قضیه می باشد.
ایشان همچنین به نقش محصولات قاچاق در عرصه تولید داخلی اشاره کرده و افزود: افزایش قاچاق محصولات سلامت محور خوراکی، آرایشی و بهداشتی  به کشور جز لطمه به اقتصاد کشور و نابودی واحدهای تولیدی چیزی به همراه نخواهد داشت و مسئله سلامت عمومی برای مصرف کنندگان این نوع کالاها نیز بسیار حائز اهمیت می باشد که پیشگیری از آن صرفا با اطلاع رسانی و فرهنگ سازی برای عدم مصرف این نوع کالاها می تواند صورت گیرد.
 
آلبوم تصاویرحضور فعال قطب دو کشوری (معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز)در نمایشگاه مبارزه با قاچاق محصولات سلامت محور

1
1
  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 945
  • تایید شده
  • در 1395/09/24
  • ساعت 13:36