برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 22 آذر 1395
کد 3630

سرپرست دفتر فناوری، کارآفرینی و تحقیقات دانشجویی «فکت»:

مهلت ارسال مدارک جهت شرکت در اولین جشنواره فناوری کارآفرینی تمدید شد -

دکتر پیمان کیهان ور، عضو هیأت علمی دانشکده علوم نوین پزشکی و  سرپرست دفتر فناوری، کارآفرینی و تحقیقات دانشجویی «فکت» عنوان نمود که به نظر می رسد افرادی هستند که تا به حال نامزدی خود را در موضوعات مختلف این جشنواره اعلام نکرده اند بنابراین مهلت ارسال مدارک جهت شرکت در اولین جشنواره فناوری کارآفرینی وتحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز یا جشنواره فکت تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به دلیل این که این جشنواره با عنایت به نگاه متعالی معاون محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه و سیاست های آینده پژوهانه رئیس دانشگاه برای اولین بار علاوه بر حیطه تحقیقاتی در حیطه های فناوری و کارآفرینی نیز برگزار می گردد و با توجه به عدم آشنایی دانشجویان از این فرایند و با عنایت به تصمیمات اتخاذ شده در حیطه سیاست گذاری و شورای علمی این جشنواره مقرر گردید مدت ارسال مدارک جهت شرکت در این جشنواره تا 25 آذر ماه تمدید گردد.
بر اساس پیش بینی های کمیته تحقیقات مرکزی امسال شاهد یک جشنواره در سطح بالا خواهیم بود و هدف از تمدید مهلت جشنواره افزایش حضور شرکت کنندگان در جشنواره می باشد تا بتوانیم این فرآیند را  برای سال های آینده نیز فرهنگ سازی کرده باشیم.
وی در پایان  از تمامی دانشجویان دعوت به عمل آورد تا در روز 28 آذر ماه در اولین جشنواره و در روز 29 آذر ماه در اولین همایش ملی تجربه که با حضور کارآفرینان برتر از کل کشور برگزار خواهد شد، حضور به هم رسانند. لازم به ذکر است حضور دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در هر دو فرایند رایگان است.
 
  • نوشته شده
  • توسط رضا محمدی نسب
  • تعداد بازدید 1239
  • تایید شده
  • در 1395/09/22
  • ساعت 16:40