برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 22 آذر 1395
کد 3625

برپایی سومين بازارچه خيريه كانون چتر سبز "مهر باران " در دانشگاه -


سومين بازارچه خيريه كانون چتر سبز "مهر باران " به نفع دانشجویان بی بضاعت، کودکان بیمار و محروم در دانشگاه علوم پزشکی تبریز آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، فاطمه مشکینی، دبیر كانون دانشجویی چتر سبز دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مراسم افتتاحیه در خصوص این نمایشگاه بیان کرد: این نمایشگاه متشکل از غرفه‌ها و طرح‌های متنوعی همچون طرح "لبخند انار" برای جمع آوری اسباب بازی و كتاب برای كودكان بهزيستی و مبتلا به سرطان، كودكان كار و بی بضاعت، طرح "دست خدا" برای جمع آوری و پخش قلک های صدقات، طرح "اقتصاد مقاومتی، خانه ايرانی" برای معرفی کالاهای ايران و جمع آوری لوازم مصرفی مورد نیاز برای مدافعان حرم، طرح "دوست برتر" برای دریافت كتب دبيرستانی به نفع دانش آموزان مناطق محروم و بی بضاعت و "كتابسرای مهر" برای جزوات و كتب دانشگاهی است.
وی همچنین اظهار کرد: امسال برای اولین بار در این بازارچه کمپین اهدای سلول های بنيادی برای معرفی فرآیند و دریافت سلول های بنيادی مستقر شده است.
مشکینی افزود: از دیگر غرفه های این بازارچه می‌توان به غرفه صنايع دستی، شامل وسايل دست ساز كودكان بهزيستی و زنان سرپرست خانوار، غرفه نقاشی کودکان مبتلا به سرطان بيمارستان كودكان و بهزيستی و غرفه آشپزی برای عرضه ی مواد غذايی تهيه شده توسط دانشجويان علاقه مند اشاره کرد.
گفتنی است؛ این بازارچه از ٢١ تا ٢٤ آذر ماه در دانشكده های پزشكی، پرستاری و داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و به همت كانون خيريه دانشجويی چترسبز و مديريت امور فرهنگی این دانشگاه برگزار می‌شود.

 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 979
  • تایید شده
  • در 1395/09/22
  • ساعت 9:29