برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 17 آذر 1395
کد 3605

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز: -

اعتلای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز مدیون دانشجویان پرتلاش است


معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: اعتلای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز مدیون دانشجویان پرتلاش است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکترمحمد آقازاده در آیین افتتاح هفته فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز که با تجلیل و تقدیر از زحمت کشان بی ادعا همراه شد، با اشاره به تجلیل داشجویان از نیروهای خدماتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: برای اولین بار در دانشگاه، دانشجویان در قالب کانون‌های دانشجویی از افرادی که در خدمتشان هستند، و خدمات آنها دیده نمی‌شود تجلیل می کنند .
وی با تقدیر از اقدام دانشجویان در تجلیل از خادمان بی ادعای دانشگاه گفت: ما افتخار می‌کنیم که امروز از خادمان بی ادعای این دانشگاه تجلیل می‌کنیم.
وی اضافه کرد: 16 آذرماه منعکس کننده‌ی جایگاه رفیع دانشجویان است، 63 سال پیش دانشجویان موقعیتی را ایجاد کردند که دانشجو و دانشگاه جایگاه ویژه ای پیدا کنند.
دکترآقازاده با بیان اینکه تلاش دانشجویان فقط معطوف به پیروزی انقلاب اسلامی نشد، خاطرنشان کرد: نقش دانشجویان بعد از انقلاب، در شکل‌گیری نظام و بسیاری از ارگان‌ها موثر بود که با تلاش آنها ارزش‌های متعالی نظام استقرار یافت.
وی همچنین افزود: بستری که در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی دانشجویان در نظر گرفته شده موقعیت مناسبی برای دانشگاه  رقم زده است.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز متذکر شد: تلاش دانشجویان دانشگاه ما، محدود به عرصه های علمی و پژوهشی نیست، آنها سهم بزرگی در اعتلای موقعیت فرهنگی این دانشگاه دارند، می توان دانشگاه علوم پزشکی تبریز را به عنوان دانشگاهی برتر در میان دیگر دانشگاه‌های علوم پزشکی دیگر نام برد.
وی ادامه داد: این همت والا و اراده‌ دانشجویان است که اهداف آن‌ها و ارتقای دانشگاه را از نظر علمی تحقق می‌بخشد و البته این نکته نیز باید مورد توجه قرار بگیرد که دانشجویان نباید صرفا به فعالیت‌های علمی اکتفا کنند و فعالیت‌های جنبی نیز موجب پیشرفت سریع‌تر آنان خواهد شد.
دکترآقازاده افزود: ارزش‌های متعالی نظام ایجاب می‌کند تا در کنار تخصص خود و برای ارائه‌ خدمات و دانش خود به دیگران در صدد شرکت در سایر فعالیت‌‎های جنبی از جمله فعالیت‌های فرهنگی و هنری باشیم.
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1155
  • تایید شده
  • در 1395/09/17
  • ساعت 22:27